Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

lLthPv4.png

Outta' Control - Pisk opon i ryk silników? Widok czerwono-niebieskich stroboskopów policyjnych za pędzącym autem łamiącym nagminnie przepisy? To tak na prawdę przybliżona codzienność grupy, a raczej małej garstki osób z okolic Paleto Bay. Pasja to dla nich motyw przewodni. Nie liczy się to czy jesteś czarny, a może biały. Liczą się cztery koła, o które dbasz lepiej niż o własny tyłek. Adrenalina to coś co rządzi tymi ludźmi, którzy na co dzień pracują w małym warsztacie. W nocy zaś zmieniają się w totalnych demonów prędkości. Całymi dniami kombinują jak podkręcić moment obrotowy czy wsadzić nowe turbo do swojej gabloty. Ekipa zżyta ze sobą i nie wpuszczająca nikogo z zewnątrz do swojego grona, chcąc dostać się do ekipy musisz udowodnić swoją wartość. Żyje własnym życiem i robi to co najlepiej wychodzi, upalanie kapora. Utrzymuje się z kradzieży wozów, które potem rozchodzą się na części. Niektórzy mówią, że za dobrą kasę mogą stać się kierowcami na zlecenie... Czy to tylko plotki? To zależy od tego ile im zapłacisz.

mFUyAvD.jpg?1

Night 4 Cars - Cotygodniowe legalne spoty na jednym z pobliskich parkingów. Cała ekipa jak i również ludzie spoza niej zjeżdżają się w jedno miejsce aby pochwalić się swoimi czterema kółkami. Rozmowy, grillowanie, tańce i gorące kobiety. Znajdziesz tutaj wszystko. Nie znasz lokalizacji oraz miejsca? Znajdziesz nas bez problemu, głośna muzyka i ryk silników to twój przewodnik.

MZMidnJ.jpg?1

Illegal Racing League - Cotygodniowe spotkania ekip i ludzi związanymi z nielegalnymi wyścigami. Muzyka, ryk silników i zapach pieniędzy to jest motyw przewodni tych spotkań. Kierowcy udowadniają sobie nawzajem na co ich stać. Lokalizacja i czas nie są znane a powiadomienie innych odbywa się poprzez dark net i specjalną stronę do której mają dostęp tylko zaproszeni. Gdy tylko błyśnie czerwono-niebieski stroboskop ludzie rozbiegają się i odjeżdżają zostawiając za sobą kłęby dymu ze spalonych opon. Pierwsza i jedyna zasada? Bądź szybki i nie daj się złapać!

imageproxy.png

Ruszamy z szajką ścigantów opierającą się w dużej mierze na spotach na okolicznych parkingach. Mamy w planach ruszenie projektu IC, w którym chcemy zachęcić ludzi do gry z nami nawet jeśli nie będą chętni do dołączenia do organizacji. W jeden wybrany dzień w tygodniu na wybranym przez nas parkingu o danej godzinie będziemy się zjeżdżali samochodami. Wszyscy gracze będą mogli przyjechać i pooglądać auta lub pochwalić się swoimi, nie będzie to coś nielegalnego. Stanie, rozmawianie, grillowanie to będzie motyw przewodni tych spotkań. Jeśli ktoś wyrazi chęć od grania z nami i zaimponuje nam swoją grą wokół własnego samochodu pomyślimy o tym aby wprowadzić go do nas. Oczywiście stopniowo, na początku nie będzie wiedział o niczym a z czasem zostanie wprowadzony w bardziej przestępczą stronę naszej organizacji, która nie będzie zajmowała się tylko i wyłącznie wyścigami. Mamy w planach organizację eventów dla innych ekip ścigantów jeśli tylko się pojawią. Event będzie nosił nazwę Illegal Racing League i opierał się na cotygodniowych wyścigach różnych członków ekip. Rywalizacja o pieniądze bądź dokumenty pojazdów. Przestępstwa nie będą niczym niezwykłym, ale też nie będą na porządku dziennym. Kradzieże samochodów czy jakieś inne drobne przestępstwa będą kontrolowane przez liderów organizacji po wcześniejszym kontakcie i dogadaniu się z opiekunem organizacji przestępczych. Również chciałbym wprowadzić wewnątrz szajkową Black Listę, ale to już w późniejszym czasie i przy większej ilości osób w szajce.

Do szajki również będzie podpięty West Side Customs : <klik w link>

Ekipa:
Alknawaar (LD)
Biodreg (vLD)
Mazikoowy
Mitsu

FNQ
Vectro
DawiD

LukeSQLY

Mendziorek

Edytowane przez Alknawaar
Aktualizacja ekipy
  • Lubię to! 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwę warsztatu pojebałeś, West=/=East, ale poza tym spoko, aczkolwiek grillowanie wypisane w apce kojarzy mi się hardo z mrucznikiem x D

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz rację, nazwę warsztatu już poprawiam. Co do grillowania to był tylko taki przykład aby pokazać, że nie samymi wyścigami żyjemy.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

lLthPv4.png&key=ca5dfdc35548022f0ddf4564

Wlatują pierwsze screeny. Coś się na serwerze ruszyło to i my się ruszamy. Na razie są bez czatu, ale następne postaram się wrzucić już z czatem.
Skrócony opis sytuacji: Dylan i Thomas dostali cynk o robocie jako kierowcy kurierzy na zlecenie człowieka o nazwisku Squillante. Przejęli skrzynie z ładunkiem a David zajął się odciąganiem służb porządkowych. Finalnie spotkali się na stacji w Sandy Shores i obgadali dalszą drogę. Zajechali bocznymi drogami pod niewielkie molo gdzie porzucili ładunek a na miejscu zjawił się bliżej niezidentyfikowany człowiek, który wręczył im pieniądze za robotę. Później udali się do baru aby opić pierwszą robotę.

a0Dk8uA.jpg

bLt3Tki.jpg

NILfXZp.jpg

I2iaZfA.jpg

LYJ1Tpo.png

croJKiR.png

1iWTEma.png

bLt3Tki.jpg

6yDU5a1.jpg

7pKSEbu.png

WUGHcBs.png

ivsgNn0.jpg

nK7SDvg.jpg

aLWtAJC.jpg

t6yk6i6.jpg

cqZFPZ0.png

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No - grafiki w apce robią swoje :) Bardzo mi się podobają. W przyszłości może skuszę się podpiąć jakąś nową postkę pod was 🚗 A co do zlotów, fajna opcja i chętnie wpadnę!

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chcę ja Ciebie urazić, ale moim zdaniem grafika, jaką wrzucasz w postaci waszego toku rozgrywki to jest śmiech.

Brakuje mi w niej dialogów oraz jakiegoś głównego pojęcia zatytułowania całokształtu.

Tak samo, napieprzyć ss'ów muscle to nie za bardzo wiadomo jakie prowadzicie działania. 

Ja też potrafiłbym wbić do baru i nacykać F12, czy tym podobne.

Życzę wam wzlotu, nie upadku. (jak coś)

Powodzenia!

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakbys przeczytal co napisalem nad screenami to moze oszczedziloby ci to czasu na pisanie tego komentarza

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio raczej nic nie strzelałem, ale jak tylko będzie się coś ciekawego działo to wrzucę. Jako PIC niezbyt wiele możemy i zepchnięcie mnie tutaj strasznie ograniczyło moją koncepcję na prowadzenie tego. Organizujemy cykliczne eventy ścigantów i tak dalej, ale na ten moment nie gramy nic konkretnego.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super. Brakuje właśnie tego na serwerze. Fajnie, że ktoś to tworzy. Swoją drogą - ładna grafika a aplikacja bez zastrzeżeń. Powodzenia :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dziś popykaliśmy chwilę tak na luzie aby oderwać się od ciągłego siedzenia w studio. Efekty są widoczne w spoilerze. I tak jak obiecałem ostatnio, czat się pojawił.
Dzieki @Drakew za wytłumaczenie jak go dodać!

jHwrLaX.jpg

5nxrs0k.jpg

VxTBwMq.jpg

8iA2TcS.jpg

TRelvnJ.jpg

5TwerWN.jpg

EA5uqnM.jpg

QABuKOT.jpg

MTU55WF.jpg

pi51q0V.jpg

ECsqULN.jpg

X3lXP22.jpg

IJUdkML.jpg

rHI0k9L.jpg

xMdX4IS.jpg

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Fajny pomysł, niezła apka. Podoba mi się.

Jak najbardziej na tak, takie klimaty mi najlepiej pasują. Po za tym dobrze napisane i ciekawy pomysł na dalsze kierowanie organizacją.

Edytowane przez Mendziorek
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny projekcik się zapowiada ss'y też niczego sobie. Powodzenia :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetny projekt, ogarnięta ekipa.
Wiedzą, jak grać - pograłem z nimi przez kilka godzin, przez ten cały czas poziom ich rozgrywki sięgał szczytu. Ciągłe obmyślanie In Character, rozmowa między sobą, w skrócie podczas tych kilku godzin tylko raz zdarzyła się sytuacja z chatem OOC, która została wyjaśniona w zaledwie parę minut.

Podsumowując jestem jak najbardziej za tym, aby wasz projekt został zaakceptowany, a nawet dopisany do organizacji przestępczych!

• Lubię to! 2
  • AAAAAAAHHHHHH! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przenoszę projekt do aplikacji na organizację przestępczą.

• AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Alknawaar'a znam już dobre parę lat, graliśmy sporo w szajkach zmotoryzowanych. Doświadczenie chłopak ma, bez problemu sobie z tym poradzi, czego jestem pewny. Do momentu wystawienia tej aplikacji, śmigał u mnie chłopaczyna z kumplem pod panelem, fajne akcje potrafią rozegrać. Innej opcji niż akceptowanie tego nie widzę, w końcu będzie jakaś organizacja, która wpadnie do nas na zloty, bo reszta coś zainteresowana nie jest ;) Powodzonka, w końcu będziecie na swoim :D

• Lubię to! 2
  • AAAAAAAHHHHHH! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, XPatryk3 napisał:

Właśnie też szukam tego sposobu, jak dodać czat w taki właśnie sposób, jaki jest zaprezentowane u góry (czyli widokówki oraz ładne widokówki z czatem). Jakbyś mi wytłumaczył na pw to by było spoko, oczywiście nie musisz, zależy czy masz chęci. :D Co to apki to zajebioza, screeny oczywiście też na plusik, powodzenia! :) 

Odeśle Cię do tego poradnika

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasza akcja trwała w sumie ponad 4 godziny. Zaczęło się od niewinnego śledzenia mnie a skończyło tam gdzie się skończyło. Nie ss'owałem wszystkiego, bo zbyt wczułem się w grę. Panu nieznajomemu pięknie dziękujemy za akcję oraz @Kacperere za baczny nadzór akcji i danie nam jej dokończyć.

B4Ua6kO.png?1

hPfvhGf.jpg

nkQS0ua.png

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 18.05.2018 o 17:31, Fajdoreggg napisał:

z ekipą trochę pomieszane ale tak to spoko ;d

Nie rozumiem. Co pomieszane?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi