Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

tzFltqZ.png

Thot Logistic Co. -  Firma transportowa założona w 2018 w stanie San Andreas przez Jamesa i Logana Hudsona. Głównym założeniem przedsiębiorstwa jest świadczenie usług spedycyjnych i transportowych na terenie całego stanu. Główna siedziba firmy znajduje się w miasteczku Paleto Bay ze względu na mniejsze opłaty. Przedsiębiorstwo obsługuje przewóz substancji chemicznych i petrochemicznych do fabryk oraz magazynów w Los Santos. Firme obecnie została przejęta przez dwóch biznesmenów ze wschodniego wybrzeża podpinając ją pod Aquirre Inc.

6f5Wlga.png

OOC - Zauważyłem, że nie ma firmy logistycznej, a jednym z powodów takiej sytuacji było powtarzające się "hurr durr skrypt punkcików na mapie za hajs z nieba". Dlatego też postanowiłem stworzyć swój własny system, który nie wymaga żadnych linijek kodu. Jak to działa? Po pierwsze jest stworzone przeze mnie zlecenie, które wrzucam na discorda TLI. W takim zleceniu zostają ujęte wszelkie potrzebne informacje do wykonania transportu. Na przykład:

Nazwa firmy: SubUrban

Osoba odpowiedzialna za odbiór: Janet C. Santora

Transport z: Paleto Bay Freight Depot [HQ] - Bramka A.

Transport do: 2952 Travis Street. Chumash, SA 33025

Rodzaj i ilość towaru: Trzy pełne pudła + ubrania na wisząco (~2 badyle)

+Zdjęcia OOC bo jak wiemy nazw ulic ni ma.

W dalszej części pracownicy muszą załadować towar do ciężarówki (odegrać muszo D:), pojechać we wskazane miejsce, pomóc w wypakowaniu produktów i odebrać podpis potwierdzający, że jest gicik. Wykonane zlecenie trafia do archiwum, a w jego miejsce pojawia się kolejne. Oczywiście wraz z rozwojem tej pożal-się-boże wspaniałej firmy zleceń będę produkował wincyj. Przy takim systemie nie ma nudy powstającej w wyniku powtarzania kilku zaprogramowanych tras.

No ok. Został wspomniany rozwój? Na początku będziemy korzystali z jakiegoś dostawczaka do transportu w obrębie paleto i sąsiednich miasteczek. Z czasem jeśli admin nie przyżydzi kreowania i tworzenia akcji do gry wkroczą kochane tiry, więc i ulubione przez wszystkich konwoje (konwój dwóch tirów z naczepami jadących na tempomacie, harder daddy).

Jedyną motywacją do stworzenia takiego biznesu nie była jego strona legalna. Thot ma być również fundamentem Legionaries pod transport towaru naszymi kanałami przerzutowymi, które mają *w przyszłości* obejmować ląd-wodę-powietrze (Soviet wstawaj, zesrałeś się). Dlaczego was to interesuje? Pewnie nie interesuje Ponieważ powstaną różnorakie eventy, w trakcie których będziemy potrzebowali ludzi - kierowców, magażynierów, ochroniarzy, więc będziemy musieli rzucać w nich hajsem. Gra IC + hajs. Kto tego nie kocha?

Taką mniej legalną kwestią jest kradzież ubezpieczonego towaru. Wieziemy jakieś fajne felgi? Że mój znajomy robi w ścigantach? Chyba ktoś ubezpieczony towar napadnie, o niee. Policja! nicziro! kradno :( Tylko nie za często, bo mi biznes pierdolnie.

Rekrutacja - Tak samo upośledzona jak w każdym innym biznesie. No prawa jazdy kierowca potrzebuje. Dam tematy w działach IC, hur dur. Jak ktoś CV będzie miał to szok. Na początku pracowników mi trza, potem supervisorów (kierowników).

Lokalizacja - Szczerze? Ważne byle blisko Freight Depot'u. Znalazłem tą lokalizację, która pasuje całkiem całkiem, ale jakieś ruskie trupy tam się zabarykadowały. Posprzątam po nich nawet.

x5pkCtn.png

Nie wiem co dalej napisać. Zadawajcie pytania czy coś.

-Dlaczego w historii nie ma nic o liderze Raissie Carvalthot?

-Cartel Stuff.

Edytowane przez Vey
  • Lubię to! 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajna aplikacja. Schludnie napisana, widać starania. Powodzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super pomysl, sam kiedys o tym myslalem. Jesli się uda - moze sprobuje u Was na innej postaci ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od razu jak wyszedł ten skrypcik boży to wpadłem na ten pomysł. Jak najbardziej na tak, szanuję za rozwój firmy od zera, a nie "admin dej 10 tirów".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to ja to o mnie mówił że będę kradł ciężarówki jak coś pozdro

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za! Propsik za aplikacja, mega fajnie napisana. Czekam na otwarcie 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pięknie, brakowało mi tego w Paleto. Będzie naprawdę fajnie jak już się dorobicie ciągników siodłowych. Jestem ZA!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 minute ago, starbook said:

Taki euro truck 2

A czym ma być firma logistyczna, Dirtem 3?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akcept, zgłoś się na discord.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogłeś nazwać Polscy Truckerzy ? Powodzenia Soviet 

Btw. czekam na memy z tirowcami 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak kiedyś tiry będą to będą memy i zostanę tirówką.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro chciałeś pytania, to pytam czy twoja firma przewiduje transport na przykład pojazdów? W wolnym czasie spróbuję organizować giełdy w weekendy, bo mam troszkę czasu i fajnie by było jak byś tirówą na giełdę coś fajnego do licytacji przywiózł, tak jak kiedyś na giełdzie była specjalna fura do licytacji :D

bonusik ? 

Spoiler

xKL9GQ7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IC to nie jest możliwe, ponieaż mamy tylko Mule. Taki emperor by się skitrał może do Bensona. Tirów z naczepami również nie mamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No nie wiem, ja tam w zleceniu mam tylko wódę, fajki i narkotyki.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Yo, początek był powolny, ale przez pewien moment szło to lepiej niż sobie wyobrażałem.

System powstał spoko. Wymaga trochę poprawek, ale wydaje mi się, że jest lepszy niż gówno skrypty.

Przykładowe zleconko:

2.png

14.png

Pracownicy wykonali na ten moment 13 zleceń.

Przykładowe ss'ki

7.png

pb.png

7.1.png

7.2.png?width=1214&height=683

8.1.png

8.2.png?width=1214&height=683

11.png

111.png

1111.png

11111.png

Aktualnie rekrutacja jest ponownie otwarta i może uda się uzyskać adminowy sponsoring, bo z własnego duty przy opłacaniu premii to nie zarobię nawet na drugie Mule.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do zamknięcia.

Pierdolca dostane z tym opiekaczem, który nawet nie poprawił regulaminu z 2k17

• Lubię to! 2
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności