Skocz do zawartości
Krzechu

Osobny czat ooc + obniżony pasek radiowy.

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie z samego tytułu już wiecie o co chodzi - co tu dużo pisać. Fajną opcją byłoby, aby obok mapki na dole ekranu dodać duuuużo mniejszą czcionką czat ooc. Z tego co słyszę nie  tylko mnie irytuje że czat ooc jest w tym samym polu co wszystko inne. Nie wiem, czy jest to wykonalne, ale byłoby super gdyby dało się to zrobić. Druga kwestia - obniżenie paska radiowego do prawie samego dołu, aby nikogo nie irytował, bo parę osób się skarży że jest za wysoko. Piszcie, co o tym sądzicie. 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to prawda, pasek od radia mógłby być na dole, pozdrawiam Wezel News

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak najbardziej. Jeszcze jak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Osobne miejsce na chat OOC to dobry pomysł, nie będzie się przy okazji zlewał z czatem IC. Co do paska - to na moje w aktualnej pozycji jest dobrze, ale nie mam nic przeciwko do obniżenia go.

Edytowane przez Elo_melo
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie to pomysł z czatem ooc w osobnym miejscu jest dobry, a co do radia to mnie by ucieszyło gdyby tak jak teraz jest po automatycznym wystawieniu, chował się także automatycznie po 5 sekundach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie chował sie. To bez sensu. Będzie sie stale pojawiał/znikał przy reportażu. Lepiej go obniżyć i nikomu nie będzie przeszkadzał.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ten pasek mógłby być na dole ekranu jak to było w gtmp. Teraz za często wyskakuje zasłaniając prawie środek ekranu, w dodatku z tymi samymi informacjami co jakiś czas i robi się z tego spam jak dla mnie. I klikanie go za każdym razem, aby wyłączyć bardzo denerwuje. 

Edytowane przez Koneko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obniżymy pasek, czat OOC odpada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj Polityka prywatności