Skocz do zawartości
hampuna

Aktualizacja 10.05.2018 - dyskusja

Rekomendowane odpowiedzi

Aktualizacja 10.05.2018 - dyskusja

Zgodnie z waszymi oczekiwaniami, od teraz po każdej aktualizacji (z małymi wyjątkami) będzie pojawiać się temat - dyskusja, w której będziecie mogli na bieżąco informować Administracje o występujących nowych błędach, wymagających interwencji poprawkach, a także waszych opiniach. Mam nadzieję, że stworzymy tu przyjemną dyskusję, a każdy z wątpliwościami otrzyma odpowiedź na swoje pytanie dot. działania nowych rzeczy.

Lista rzeczy zmienionych:

Cytat

1. Dostosowanie kreatora postaci i sklepu z ubraniami pod dodatkowe rozdzielczości ekranu;

2. Poprawa błędu wywołującego komunikat "expected Number";

3. Nowy system raportów do administracji;

4. Ograniczenie możliwości użycia komendy /pokaz do graczy w pobliżu;

5. Poprawione logowanie kwot podczas składania zamówienia do grupy;

6. Używanie emotek podczas BW zostało zablokowane;

7. Dodana lista animacji pod komendami /anims oraz /anim;

8. Dodane okno pomocy pod klawiszem F4 oraz komendami /help i /pomoc;

9. Możliwość wypożyczania pojazdu poprzez menu wozu pod /v lista;

10. Obniżyliśmy pasek WeazelNews;

11. Dodaliśmy komendę /tog radio umożliwiającą zablokowanie automatycznego wysuwania się paska radiowego;

12. Dodane powiadomienie o nowych zgłoszeniach dla organizacji publicznych;

13. Dodana komenda /o rp - umożliwia oferowanie akcji IC takich jak np. reklama w radiu;

14. Apostrofy i cudzysłowy będą poprawnie wyświetlane w pasku radiowym;

15. Poprawki generowania DNA postaci;

16. Wyświetlanie nazw kontaktów w czasie rozmowy i w otrzymanych smsach;

17. Wyróżnienie linijek czatu związanych z rozmową/wiadomością sms;

18. Dodane automatyczne /me podczas odebrania/rozłączenia rozmowy;

19. Zgłoszenia frakcyjne można odbierać teraz również za pomocą "/g [slot] z" oraz "/zgloszenia";

20. Gracz od teraz otrzyma powiadomienie gdy jego report zostanie przyjęty przez członka ekipy;

21. Na forum powrócił widget pokazujący graczy online;

Zapraszam do kulturalnej dyskusji

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No co tu dużo mówić. Resztki niedociągnięć są już łatane. niedługo mam nadzieje będzie już twardo do przodu.

Moim zdaniem najlepszymi dodatkami są te o wypożyczaniu pojazdów i dodanie widgeta z graczami online na forum.

To pierwsze może pomóc przy wypożyczaniu wozów dla firm, a drugie zapewni przypływ większej ilości graczy wieczorami. Nie wszyscy siedzą na discordzie. :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetne jest te menu pod F4 i spis animek wkońcu pojawił się w grze

/o rp przyda się w biznesach, w których nie będzie się działo wszystko skryptem jak np. polerowanie lakieru lub inne tego typu rzeczy.

Osobiście byłem zaskoczony tym, że weszła jakaś poprawka i jest to jak najbardziej na plus. Po ostatnich bugfixach i innych mniejszych dodatkach skoczyła liczba graczy tak więc zacisnąć pięści i ogień dalej!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to bym Wam radził gdzieś na boku zacząć stawiać posąg Szizunowi.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aktualizacja na plus, jak każda do tej pory więc chyba nic więcej nie ma do dodania. Ja osobiście chciałbym zobaczyć wkońcu w ubraniach koszule szeryfowskie, a także możliwość posiadania dwóch akcesoriów, naprzykład pas taktyczny  z kaburą i kamizelki, bo obecnie musimy wybierać tylko jeden z nich bo każdy znajduje się w undershirtach, stąd albo bierzesz kabure, albo kamizelkę albo jeszcze co innego, jeśli jest możliwość żeby dało się to jakość łączyć poprzez wrzucenie np. takich kamizelek w zakładke plecaków czy inaczej. Spoko gdyby wróciło namierzanie radiowozów na /gps tak jak  działało to na GT-MP,  tylko nie w promieniu kilkuset metrów,  a  chociażby 3/4 km to było by mega spoko. Nie wiem jak ma się system domów ale z tego co słyszałem to jedni mówią, że admin musi postawić,  drudzy, że system będzie także sam nie  wiem. Nie wiem czy jest możliwość edytowania  mapy jak w przypadku SAMP i MTA, ale  plac budowy obok binco zamieniony w jakiś  fajny park bądź coś innego mógłby być  spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obraź się na mnie @hampuna, ale nie widzę dosłownie żadnego tematu do dyskusji na temat aktualizacji. Aktualizacja to aktualizacja, Shivson odwalił kawał dobrej roboty, z resztą jak zawsze. Jeżeli chciałbyś dalej tworzyć takie tematy dotyczące nowych aktualizacji to może warto byłoby stworzyć podforum w odpowiednim dziale specjalnie do tego? Dużo lepszym tematem do dyskusji są organizacje porządkowe, przestępcze i prywatne. @votu podrzucił masę pomysłów dot. szeryfów, pewnie kilku ludzi z innych organizacji dorzuciłoby coś od siebie. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem mega pod wrażeniem tępa w jakim wrzucacie aktualizacje. Mega pozytywnie. :)

Edytowane przez Krzechu
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy jest wiadomo, dlaczego server nie wyrabia jak jest +60 graczy? Dlaczego tak często znikają ludzie? (Wczoraj ścigała mnie policja, a ja nawet nie wiedziałem o tym, bo ich nie było widać)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, GinxteRR napisał:

Czy jest wiadomo, dlaczego server nie wyrabia jak jest +60 graczy? Dlaczego tak często znikają ludzie? (Wczoraj ścigała mnie policja, a ja nawet nie wiedziałem o tym, bo ich nie było widać)

Cały czas są prowadzone pracę nad usprawnieniem rozgrywki i eliminacją lagów, co do znikających ludzi - czasami wystarczy kliknąć F5 i poczekać (u mnie działa)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj Polityka prywatności