Skocz do zawartości
Rukol

Paleto Bay City Council

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

ggg.png

 

Paleto Bay City Counil - Rada miasta powołana przez mieszkańców miasteczka, w celu reprezentowania ich interesów podczas zebrań. Głównym założeniem istnienia rady jest elastyczne zarządzanie miasteczkiem w celu odpowiedniej alokacji zasobów, tworzenia szans dla mieszkańców oraz zapewnienia możliwości bezpiecznego rozwoju na terenie podlegającym jurysdykcji. 

Na czele Rady Miasta stoi Burmistrz, wybierany w wyborach lokalnych. te zaś zbliżają się wielkimi krokami.

 

Heraldyka loga odnosi się do czterech "obszarów" miasteczka, które są ważnymi elementami życia społeczności lokalnej. Są to kolejno;

# Prawo do posiadania broni; każdy mieszkaniec miasteczka ceni sobie jego domowe zacisze, a co lepiej odstraszy ewentualnych nieproszonych gości, niż nabita dubeltówka nad kominkiem? Ze względu na ostatnie incydenty z napływem nielegalnej broni, ten filar jest szczególnie zagrożony i wymaga omówienia przez radę.

# Sprawiedliwość - czymże jest prawo, bez nadzoru? Każdy zasługuje na uczciwy osąd, niezależnie czy to sprawa kara czy cywilna. Od wielu dekad mieszkańcy radzili się rządców w sprawach spornych i ten zwyczaj przetrwał do dziś, w lekko zmienionej formie.

# Zatoka - nie jest to w prawdzie bezpośredni filar, a bardzo ważny element dla rozwoju miasteczka. Handel morski oraz turystyka przyczyniły się do rozwoju gospodarczego miasteczka, sprawiając, że w kluczowych momentach,lokalni przedsiębiorcy byli w stanie walczyć ze skutkami kryzysów na skalę lokalną, jak i krajową.

# Pola, tereny zielone -  Od początku działania miasteczka dostarczały pożywienia społeczności lokalnej, zapewniając miejsca pracy, jak i oferując swe bogactwa naturalne.

 

 

Untitled-12.png

 

Biuro burmistrza zajmuje się wydawaniem decyzji w rozmaitych wnioskach. Począwszy od pozwoleń na organizację wydarzeń na terenie miasteczka, na decyzjach dotyczących gruntów i ich dzierżawy kończąc. Obecnie o fotel Burmistrza ubiega się Charles Rowell, lokalny działacz polityczny i altruista społeczny.

7AvgNbC.jpg&key=ece02db4937374313cbb5e85

 

1DhGKLH.png

 

221.png

 

Inspektorat zajmuje się kontrolą wszystkich biznesów działających na terenie miasteczka. Wymagania do spełnienia są jednak inne niż w mieście aniołów. Z racji, że urzędnicy są wybierani "ze swoich" nie ma mowy o jakichkolwiek zatargach, a wszystkie formalności załatwiane są w przyjaznej atmosferze. Niewielkie kary finansowe, która można zamienić na "kary" w postaci pomocy przy organizowaniu festynu, bądź innego wydarzenia dla mieszkańców miasteczka.

 

 

OOC:

 

Hej,  Jeśli ktoś śledził rozwój mojej postaci IC, to wie do czego dąży, jeśli nie, zapodaję niżej linka i zapraszam do zapoznania się z tematem. Aplikacja jest krótka, gdyż ogólny zamysł został przedstawiony w temacie poprzedniego projektu. Jeśli będzie trzeba, to apkę rozbuduję ;).

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Rukol
  • Lubię to! 11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromne logo w nagłówku, można by było to delikatnie zmniejszyć. Poza tym aplikacja piękna :3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ślicznie, powodzenia! :cowboy2:

Edytowane przez Katsuru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

każdy kto kiedykolwiek spotkał Rowell'a aka. Rukola in game, ten musi wiedzieć, że fajnie kreuję on swoją postać i chce to grać, a w mieście brakuje chociażby burmistrza (już nawet bez rady). Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko logo nieco do pomniejszenia. Powodzenia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projekt zamknięty ze względu na brak odzewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności