Skocz do zawartości
Ethernet

Shelton Randell Enterprises

Rekomendowane odpowiedzi

96uCGGy.png

Shelton Randell Enterprises - firma w teorii nowa, a w praktyce przedsiębiorstwo z ogromną historią i wielkimi przebojami założone przez Sheltona Randella. Popularnego niegdyś starego dziada, który samym wzrokiem straszył denerwujące go sprzedawczynie w monopolowych. Kto znał go lepiej wiedział, że normalnym ludziom krzywdy nie zrobi.

Budżet firmy określano na $130.000. Posiadała ona własną ziemię na terenach Bone County obok Los Santos, sporą ilość ciężarówek oraz kontrakty z innymi firmami (gastronomie, warsztaty). Pech chciał, że firma nigdy nie była zarejestrowana legalnie, a co więcej pomagała w szmuglowaniu narkotyków klubom motocyklowym, co skończyło się jej zamknięciem a Shelton - z przestrzelonym przez niedobrych federalnych kolanem - trafił do aresztu wydobywczego na kilka długich lat. Pseudobiznesmen ma zamiar kontynuować swoje dzieło.

Co to jest SRE?

Shelton Randell Enterprises prowadzi wszelkie usługi oczyszczające i pomagające środowisku. Mała ekipa zajmuje się sprzątaniem lasów ze śmieci czy karmieniem dziczyzny. Poza lasem pracują także na ulicach Paleto Bay, aby utrzymać miasteczko w czystości. Nie używają specjalistycznego sprzętu, gdyż budżet firmy jest bliski zeru. Wszystkie usługi świadczą za użyciem prowizorycznego sprzętu, który przez Sheltona uważany jest jako najlepszy. Może z sentymentu, a może to i prawda?

Polityka, biznesplan

Firma jest otwarta na każdego nowego pracownika nie zważając na nic. Warunkiem jednak jest wytrwałość pracy w występujących w niej warunkach. Tęgie błoto i odór zabitej zwierzyny nie może odstraszać potencjalnego robotnika. Budżet firmy nie pozwala na działalność charytatywną, dlatego też wszelkie usługi prowadzone są odpłatnie. Pojazdy czy też budynki i narzędzia mają być po najmniejszej linii pieniężnej oraz kupowane z głową.

OuukT2R.jpg

OOC

Siemano. Aplikacja bez fajerwerków graficznych, bo zawsze uważałem i dalej uważam, że nie jest to potrzebne. Jeżeli chodzi o mnie to doświadczenie w RP mam od 2013 roku, grałem wcześniej na innym serwerze na innej platformie, gdzie to prowadziłem biznes o takiej samej nazwie, jednak innym założeniu. I tutaj chciałem podkreślić, że jeżeli kiedykolwiek zostanie wprowadzony nabór na biznesy logistyczne to chciałbym tą firmę właśnie w taką przekształcić. Chcąc prowadzić biznes, który działa z graczami poza światem interiorów wpadłem na taki oto pomysł. Myślę, że takie coś ma prawo wypalić - można pograć naprawdę fajne akcje, czy to w lesie czy w miasteczku.

Strzałeczka.

• Lubię to! 10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajna apka, jest skrypt na Kurierkę wiec powodzenia :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry ziomeczek, polecam całym serduszkiem.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niegdyś najlepsza pod względem klimatu firma kurierska i taksówkarska na devGaming. Liczę na podobny efekt również tutaj. Powodzenia Bartek.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Rayzer napisał:

Niegdyś najlepsza pod względem klimatu firma kurierska i taksówkarska na devGaming. Liczę na podobny efekt również tutaj. Powodzenia Bartek.

Oni zamiast taxi mieli gastronomie na magazynie zeby odebrac paczki 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Było TAXI, gastro i logistyka. Gastro było po to, żeby nie zamulać na magazynie :D.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Ethernet napisał:

Było TAXI, gastro i logistyka. Gastro było po to, żeby nie zamulać na magazynie :D.

A no chyba ze to w takim razie nie pamiętam taxi :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Propsik mordo, chętnie bym z wami pograł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijaj na moje PW jeżeli dostaniemy akcepta.

Info o rekrutacji także pojawi się dopiero wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Planowane było już na GTMP i się w końcu doczekał xD Na tak, jak najbardziej, jeszcze jak.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozytywnie kojarzę nazwę firmy z jakiegoś innego serwera. Nie wiem czy tam to było twoje ale domyślam się że tak. Popieram, powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Krzechu napisał:

Pozytywnie kojarzę nazwę firmy z jakiegoś innego serwera. Nie wiem czy tam to było twoje ale domyślam się że tak. Popieram, powodzenia ;)

Tak, moje. Kontynuujemy historię ;)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akcpet. Zgłoś się do mnie na discord po 17.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

REKRUTACJA

Firma wystartowała. Jeżeli ktoś chce u nas pograć, zapraszam na PW (podajcie tam również swojego Discorda). Oficjalne info o rekrutacji pojawi się na dniach.

Pozdro.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ważne info. Synchronizacja nie jest najlepsza, czasem może być desync, ktoś w kogoś w leci ciężarówką. Proszę o wyrozumiałość w tym temacie a wszelkie skargi na pracowników kierować na moje PW, postaram się jak najszybciej rozwiązywać konflikty ;).

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gracie? :D
Kojarzę was z deva, chyba wynajęliście kiedyś billboard który przestrzegał przed szybką jazdą. Podziękowałem wam jak robiłem na magazynie DUI Check, haha

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności