Skocz do zawartości
Bubaczu

#008 Druga tura akademii - rozpoczęta! | Rozpaczliwa próba samobójcza

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

kuciakucia2.gif

Dnia 12.05.2018 r. odbył się nabór kandydatów, do Blaine County Fire Academy. Rekrutacja była prowadzona, przez oficerów szkoleniowych - Porucznik Sumiko Fuchida, oraz Porucznik Vanesse Robinson, w budynku siódmej remizy, w Paleto Bay. O godzinie 20, stawili się pierwsi kandydaci, ubiegający się o status kadeta w akademii. Ze wszystkich przybyłych tego dnia, wybrano łącznie 6 osób. Kadetom został przedstawiony pozostały proces rekrutacyjny oraz odbyła się pierwsza odprawa - wraz z ćwiczeniami sprawnościowymi. Rekruci już pierwszego dnia, musieli obiec Paleto Bay - choć jeszcze bez pełnego umundurowania - w asyście dwój Battalionów jednostki numer siedem.

 

akdlog.png

 

Dzień nie obył się jednak bez tragicznych momentów. Jeden z odrzuconych kandydatów, postanowił wedrzeć się na teren remizy, wejść na wieże ćwiczebną - a następnie groził że popełni samobójstwo. Na miejsce momentalnie zostali wezwani szeryfi, z lokalnego biura. Przystąpili oni do negocjacji, zaś ratownicy na dole rozłożyli skokochron. Negocjacje trwały dość długo, gdy Porucznik Fuchida postanowiła przekazać je, po uzgodnieniu z sierżantem lokalnego biura szeryfa, swojej podkomendnej w stopniu Firefightera, która była przeszkolona właśnie na taką okoliczność. T. Horst momentalnie przystąpiła do negocjacji, dając czas szeryfom, na podjęcie działań. Po długich i ciężkich negocjacjach - udało się spacyfikować mężczyznę i sprowadzić go na dół. Tam niedoszły samobójca został przebadany przez ratowników, a następnie zabrany przez szeryfów do ich biura.

 

skoczekpp.png


Tego samego dnia, niestety jeden z kadetów został wydalony z akademii. Za rażące naruszenie przepisów i regulaminu akademii, zagrożenie życiu swojego oraz osób trzecich podczas działań ratunkowych ze skoczkiem. Został on wyrzucony dyscyplinarnie, ze skutkiem natychmiastowym. Niestety - w szeregach Blaine County Fire Department nie ma i nigdy nie bedzie miejsca dla ratowników, którzy swoim zachowaniem mogli by doprowadzić do krzywdy swojej, bądź osób trzecich. Dbamy o to, by takie osoby nie przeszły dalej, przez proces rekrutacyjny - mieszkańcy Blaine County, macie na to Moje słowo.

 


oprd2.png

cos2.png&key=9751d89d4679e18ac70905159c4


 

Wszystkich reporterów, redaktorów prasowych bądź dziennikarzy pracujacych w stacjach telewizyjnych, uprzejmie prosi się o kontaktowanie bezpośrednio z oficerem prasowym Blaine County Fire Department pod adresem mailowym PAO.S.Fuchida@BCFD.gov. , w celu zaczerpnięcia ewentualnych dodatkowych informacji. Dzięki sprawnej współpracy, unikniemy niepotrzebnych nieporozumień i dezinformacji opinii publicznej.

 


 

 

Zobacz także:

#007 Brutalny atak wobec ratownika na służbie

#006 Podwójny wypadek na Dulog Avenue, Paleto Bay

 

Edytowane przez Bubaczu
  • Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×