Skocz do zawartości
Kabas

18. Piesza ucieczka i próba samobójcza!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

weazel.png.523a0ef776265f77068eb06f31d834c1.png

Piesza ucieczka i próba samobójcza! 

Zdjęcie wykonane zaraz po przyjeździe na miejsce.

molo2.thumb.png.3fb6746eba7dff6882ff5261e04b93a4.png

15 maja 2018 roku, około godziny 00:30 ja i mój współpracownik byliśmy świadkami zapierającej dech w piersiach policyjnej akcji. Podejrzany mężczyzna miał próbować uciec drogą pieszą z miejsca wykroczenia, a następnie targnąć się na własne życie poprzez skok z widocznego na zdjęciu mostu, wszystko to działo się zaraz obok molo w naszym Paleto Bay. Dzięki pomocy śmigłowca policyjnego udało się namierzyć zbiega i udaremnić mu czyn samobójczy. Departament kolejny raz spisał się na medal! Niżej przedstawię Państwu wywiad prowadzony przez Bradley'a Pattersona.

2089490407_molohelka.thumb.png.b77ab03b2844bc56ea2b481109be6616.png

Śmigłowiec policyjny nad miejscem zdarzenia.

Wywiad z rzecznikiem prasowym BCSO:

Czy mógłby Pan w skrócie przedstawić co się dokładnie stało na przestrzeni tych kilku godzin?

Ma Pan na myśli sytuację, która zakończyła się przy słynnym molo, mam rację?

Dokładnie tak, w takim razie kim był zatrzymany mężczyzna?

Zatrzymany mężczyzna podjął się ucieczki pieszej w momencie, gdy on i jego znajomy zostali poproszeni o opuszczenie pojazdu i zajęcie miejsca na poboczu. Dzięki szybkiej reakcji zastępcy Dowell i pomocnego śmigłowca nad nami, udało się zatrzymać mężczyznę na moście.

Mężczyzna był poszukiwany?

Nie, mężczyzna nie był poszukiwany.

Czy posiadał przy sobie jakiś nielegalny przedmiot?

Nic z tych rzeczy. Ten mężczyzna był niebezpieczny dla samego siebie, groził zeskoczeniem z mostu lecz zastępca Dowell z moją asystą doprowadziła go do zmiany zdania.

Czy mężczyźnie grozi jakaś kara?

Oczywiście, mężczyzna odpowie za stworzenie zagrożenia w ruchu lądowym, narażanie na niebezpieczeństwo siebie i funkcjonariuszy oraz ucieczkę przed organami ścigania. Obecenie mężczyzna poddawany jest badaniom, jutro zostanie przesłuchany.

Dziękuje Panu w takim razie za poświęcony czas. Cieszę się, że w naszym miasteczku mamy takich wspaniałych funkcjonariuszy.

Również Panom dziękuję.

molo5.thumb.png.850f9ea3e5579119a3760b08fc35ef9c.png

Unieruchomiony zatrzymany leży skuty.

** Strona internetowa posiada funkcję dodawania anonimowych komentarzy pod artykułem. **

Edytowane przez Kabas
  • Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*wchodzi na stronę i pisze anonimowy komentarz* 

Ale cyrki się wyprawiają. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*wchodzi na stronę i daje anonimowy komentarz*

Ale cyrk wielki i to wszystko po kawie za dużo cukru w nocy to dostają bzika i szmerlda 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

*Jared polubił artykuł i przesłał go mailem do swojej partnerki, Dowell.**

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

**Sheena polubiła artykuł, który przesłał jej wąsaty Jared, postanowiła, że odpisze mu wiadomość na temat tego, że lepiej wyglądałby na zdjęciu bez wąsa**

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

**Shawn po przeczytaniu artykułu w trakcie służby,  przechodzi do następnego artykułu znajdującego się na stronie internetowej Weazel News**

•  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności