Skocz do zawartości
adammus95

[GRA/Kacperere] adammus95

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Link do Twojego konta globalnego:[/b] https://lsvrp.pl/profile/7783-adammus95/
[b]Nick postaci na którą nałożono karę:[/b] Mark Carlos
[b]Rodzaj kary: [/b](warn/aj/blokada/ban, itp.) Blokada prowadzenia pojazdów
[b]Powód nałożenia kary:[/b] Uderzanie w pojazd
[b]Członek ekipy nakładający karę:[/b] Kacperere
[b]Wyjaśnienie sytuacji:[/b] Była odgrywana akcja, że koleś został potrącony, po czym spotkałem go jak zatrzymywał pojazd który go potrącił, a pojazd ten uciekł.
Zaproponowałem mu żeby wsiadł i ruszyłem za nim. Goniliśmy go chyba ze 20 min. Niestety wtedy na serwerze były ogromne lagi, jak pisałem na czacie to wiadomości dochodziły
po nawet 5 min. (BTW, to chyba nie z mojej winy te lagi bo sprawdzałem ping i mam jakieś 30 ms). Samochód który ścigaliśmy też mocno lagował, więc możliwe że parę razy go dotknąłem.
[b]Ewentualne screeny/świadkowie:[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej perspektywy wyglądało to całkowicie inaczej. Mianowicie podczas "pościgu" za owym graczem, wjeżdżałeś w niego, na co on również reagował, a tłumaczyłeś wszystko lagami, no czyli i Ty i druga osoba widzieliście ów zderzenie, ale odegrać nie chciałeś. Dodatkowo prosiłem nawet o to na /b, nie zareagowałeś. Pojechałeś dalej, znów taranując = rammując innego gracza, dostałeś blokade i robiłeś to samo, z tego powodu wyrzuciłem Cię również z serwera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak zainteresowania autora tematu przez 3 dni, lecz myślę że Kacper wyjaśnił dosadnie całą sytuację.

Przenoszę do odrzuconych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności