Skocz do zawartości
ajman

Dyskusje dot. świata przestępczego

Rekomendowane odpowiedzi

@Smotar dobrze gada polać mu, wczoraj wbiłem o 22 nic się nie dało zrobić :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że wszyscy w tym temacie - nie patrząc na sposób wypowiedzi, wzajemne, pejoratywne określenia - poszukują narzędzia, które sprawi że balans zadowolenia wynosił by tyle samo po każdej stronie. Grupy przestępcze będą usatysfakcjonowane tym, że zabiły kogoś, kto przeszkodził im w interesach, które są zyskiem. Organizacje porządkowe będą zadowolone, że zniwelowały poziom przestępczości na jakiś okres czasu. Cywil będzie wiedział, że jeżeli jego charakter wyrządzi krzywdę komuś, obrazi kogoś bądź wykona cokolwiek negatywnego, poniesie za sobą konsekwencje ale sposób jego uczciwego życia przyniesie pieniądz i poczucie spokoju. Jesteś uczciwy, bądź uczciwy. Jesteś przestępcą, działaj na szkodę innych. Jesteś policjantem, chroń, zwalczaj, wykonuj działania prewencyjne. 

Przestępca oraz Policjant, Cywil - każdy z nich, działa w miejscu zwanym potocznie światem In Character. Jeżeli policjant złapie na gorącym uczynku przestępce, to był kiedyś jakikolwiek problem z ukaraniem sprawcy? No, nie zawsze. Problemem była tylko udana próba zatrzymania.
Konflikty rodzą się na forum. Kiedy dochodzi do narracji z poziomu już dawno zakończonej akcji, człowiek się uspokaja, nie działa już na niego to co podczas robienia rzeczy zakazanej. Ma czas na namysł, na to, aby określił szczegóły. Już zaczyna się kombinowanie. Czytanie setek stron, upewniając się, że to co zrobił jest już w 100% nieuchwytne i trudne do wykrycia. No kurwa. Gracz odgrywający przestępcę, będzie utwierdzony w przekonaniu, że to co zrobił w 100% jest niewykrywalne. Gracz odgrywający policjanta odkryje temat sprzed kilku lat który mówi o jakimś niuansie kryminalistyki i na tej podstawie stwierdza, że przestępca ma już p r z e j e b a n e.

Rozwiązaniem - czysto fantazyjnym - byłoby utworzenie systemu który informowałby w sposób "na żywo" przestępstwa. Coś na wzór "lukajki osiedlowej z 4 piętra"

Tematy z przestępstwami - super. Ale gra toczy się na forum. Piszesz post, dostajesz post. Zdobywając dowody, bądź je tuszując, niczym nie ryzykujesz, tylko postami.
Wiele osób z org. przestępczych chce za każdym razem być nieuchwytnym, zakłada rękawiczki, kondom na całe ciało i tym podobne. Chcą być profesjonalistami, bo naczytali się czegoś w internecie; bądź innego forum o natężeniu czysto hobbystycznym i stara się za wszelką cenę być nieuchwytnym, no bo co za wydatkiem jest rękawiczka i maska z plastiku? No żadnym. Zapominacie, że zamaskowane osoby, ubrane na czarno noszące taktyczne maski bądź maski narciarskie, nie są częstym widokiem. Nie mamy stoków narciarskich w San Andreas. Sam widok, przyciąga uwagę. Niepokoi i budzi lęk. A przypominam, nie gramy miasta duchów - a jeżeli się mylę, proszę mnie poprawić. 

No bo mówimy o grze, kreacji, tworzeniu klimatu i wspólnych wątków fabularnych, których odegranie samo w sobie wyniesie czystą radość z gry, bądź i też naukę, której nie uświadczymy w realnym życiu. Zachęcam więc, każdego kto tutaj się wypowiedział, stwórzmy razem coś, z czego będziecie dumni i zadowoleni. Macie opcję dogadania się, opiekun na to patrzy i być może któryś z pomysłów będzie tym, który okaże się innowacją na scenie.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

^Generalnie napisałeś bardzo dużo o wszystkim i o niczym, ale w mojej opinii poruszyłeś zajebiście ważny temat dotyczący przenoszenia gry na forum. Od dawna uważam, że rola forum w tej grze na przestrzeni lat zmieniła się tak bardzo, że zahacza o pewną patologię. Z miejsca, w którym można przeczytać najważniejsza ogłoszenia ekipy, zgłosić ewentualny problem i podyskutować zrobiły się nagle serwisy społecznościowe i jakiś jebany konkurs na największą ilość reputacji, najładniejsze zdjęcie i inne chore akcje. W rezultacie przeciętny gracz siedzi na forum przynajmniej połowę czasu, który dziennie spędza w grze. Najgorsze jest to, gdy regulamin zmusza go do tego, jak np. w przypadku przestępstw.

Przykładowo mamy strzelaninę za miastem, w takiej sytuacji skrypt robi w danym miejscu znacznik i zbiera informacje. Jak gość strzela z glocka bez rękawiczek, to na łuskach będą odciski palców i tak dalej. Po akcji zamiast pisać temat na forum, to przykładowo 5 minut po oddaniu kilku strzałów automatycznie zostaje powiadomieni szeryfowie, którym pokaże się mniej-więcej znany z singla kołowy rejon na radarze. Dzięki temu akcje będą bardziej dynamiczne, obejdzie się bez lootgrabu, a przestępcy będą czuć oddech policji na karku. Oprócz tego członek organizacji przestępczej mógłby (lub miałby obowiązek) za pomocą opisów 3D stworzyć opis danego miejsca, w którym określiłby jak wygląda miejsce zbrodni. I takim sposobem odchodzi już jeden obowiązek tworzenia tematu na forum, a otwiera się cały wachlarz możliwości (np. dla jakiejś rozgłośni radiowej lub gazety, która natychmiast jedzie na miejsce przestępstwa, żeby powiedzieć o tym jako pierwsza).

Edytowane przez Rocket

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Rocket napisał:

...Jak gość strzela z glocka bez rękawiczek, to na łuskach będą odciski palców i tak dalej...

Założymy się ze nie? Kupując magazynek zazwyczaj jest gotowy do użycia (czyt. uzupełniony). Skąd moje odciski na łuskach w tym wypadku? Druga sprawa to mogę magazynek uzupełnić w rękawiczkach wcześniej w melinie, a strzelać z broni bez rękawiczek. Nadal będą odciski na łuskach? Raczej wątpliwe....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No wiadomo i jeszcze kazdy naboj przed strzelaniem alkoholem przemywasz i zrywasz bieżnik z butow.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Sabor napisał:

Założymy się ze nie? Kupując magazynek zazwyczaj jest gotowy do użycia (czyt. uzupełniony). Skąd moje odciski na łuskach w tym wypadku? Druga sprawa to mogę magazynek uzupełnić w rękawiczkach wcześniej w melinie, a strzelać z broni bez rękawiczek. Nadal będą odciski na łuskach? Raczej wątpliwe....

Dajmy na to by naboje były tak sobie tydzień w komorze/magazynku. Po tym czasie będzie na nich kurz, który powinien spowodować zablokowanie sie broni - nie bez powodu bron często jest czyszczona :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Komandor Tarkin napisał:

Dajmy na to by naboje były tak sobie tydzień w komorze/magazynku. Po tym czasie będzie na nich kurz, który powinien spowodować zablokowanie sie broni - nie bez powodu bron często jest czyszczona :)

nie, kurz nie przeszkadza w strzelaniu, co nie znaczy że to że kupujesz załadowane magazynki to tylko uproszczenie żeby graczom grało się wygodniej, nikt normalny ci nie sprzedaje ładowanych magazynków, nie opłaca się to, dodatkowo jest to niebezpieczeństwo bo taki pocisk w magazynku może zostać uszkodzony podczas transportu, żołnierze nie dostają załadowanych magazynków tylko naboje + magazynki, które sami sobie ładują, w warunkach bojowych przechowywanie 6 magazynków naładowanych przez kilka tygodni nie spowoduje problemów, ale jak wieziesz kilka ton na pace - już tak

broń czyszczona jest często dlatego że proch jest kwaśny, a kwaśna rzecz lubi powodować rdzewienie metalu, chodzi tutaj głównie o osad powstały przy spalaniu prochu bezdymnego i prochu czarnego, lufa z wżerami jest lufą mniej celną

dodatkowo taki osad działa trochę jak klej, w broniach samoczynnych i samopowtarzalnych może wystąpić problem z załadowaniem kolejnego pocisku, w rewolwerach - z obrotem bębna, etc

no i nie przechowuje się naboi w magazynkach także dlatego że magazynek to głównie zewnętrzny shell + sprężyna, a jak każdy wie, sprężyna lubi się kurczyć kiedy jest stale obciążona przez X czasu, słyszałem takie historie o afghańskich kałachach które leżały przez 10 lat w piasku z nabojami w magazynku, i magazynki te po prostu były zepsute, bo feedowały pierwsze 6-10 pocisków,  także przed strzelanina twoja postać tak czy siak musi załadowac broń, inaczej może być kiepsko

Edytowane przez Amazur
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Komandor Tarkin napisał:

Ty sobie jaja robisz z tym kurzem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gra ma być przyjemnością,  zamiast debatować o rzeczach trudnych do zrobienia,  ma obecna chwile, może wystarczy obowiązkowe zgłoszenie przestępstwa i w przeciągu kolejnych ~10 minut opisać na PW w postaci IC(**), jakie dowody może znaleźć tam PD, jadące na miejsce. Później zrobią sobie odpowiednią notkę na swoim forum zamkniętym (mam na myśli PD) i po problemie, policja zawsze miała papierowa robotę, przestępcy juz mniej ?

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Chudy napisał:

Gra ma być przyjemnością,  zamiast debatować o rzeczach trudnych do zrobienia,  ma obecna chwile, może wystarczy obowiązkowe zgłoszenie przestępstwa i w przeciągu kolejnych ~10 minut opisać na PW w postaci IC(**), jakie dowody może znaleźć tam PD, jadące na miejsce. Później zrobią sobie odpowiednią notkę na swoim forum zamkniętym (mam na myśli PD) i po problemie, policja zawsze miała papierowa robotę, przestępcy juz mniej ?

To jest dobre, do każdego przestępstwa dorzucać screen wezwania policji + screeny z akcji opisujące ją. Niech Ci źli też mają swoje papierkowe sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
43 minuty temu, Sabor napisał:

Magazynek jest dołączony do zestawu broni (np. beryl - 3+1), a amunicje kupuje się w pudełkach. Po drugie, nawet jeśli uzupełnisz ją w rękawiczkach, to istnieje prawdopodobieństwo, że będą na nich odciski wcześniejszego właściciela. A po trzecie, to był tylko przykład, ale zawsze znajdzie się osoba taka jak ty, która odegra zbrodnie idealną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
15 minut temu, Chudy napisał:

No tak, tylko że choćbyś robił drugi Katyń milę od Paleto Bay, to i tak policja dowie się o tym jak spokojnie zdążysz uciec. A powinno chyba być inaczej?

//niech ktoś połączy posty

Edytowane przez Rocket

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to nie są zbrodnie idealne.

Serio kurwa pdki mają swoje rutynowe pytania na skopiuj wklej i jeśli nie dostaną na nie odpowiedzi to "omg przestępstwo idealne".

Normalnie jak z tym napadem pod mostem. Co z tego, że goście posiadali niezbyt popularną terenówkę, której nie widuje się normalnie na ulicach i można by namierzyć sprzedawcę. Szczególnie, że jeśli nie odgrywa się nic innego niż skryptowe "B" w salonie to wtedy auto jest po prostu z salonu. Nie widuje się żadnych ciekawych i kreatywnych pytań w tych przestępstwach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Komandor Tarkin napisał:

Chłopie widać że nigdy nie miałeś broni w rekach a tym bardziej jej nigdy nie serwisowałeś. Serwisuje się tylko i wyłącznie broń a dokładniej jej cześć mechaniczne i to może dwa razy w roku. Naboje mają wyjebane na kurz, jak by było prawda to co piszesz to nikt by nie magazynował amunicji w magazynkach, a sama budowa magazynków została by pewnie zmieniona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, Asavar napisał:

Chłopie widać że nigdy nie miałeś broni w rekach a tym bardziej jej nigdy nie serwisowałeś. Serwisuje się tylko i wyłącznie broń a dokładniej jej cześć mechaniczne i to może dwa razy w roku. Naboje mają wyjebane na kurz, jak by było prawda to co piszesz to nikt by nie magazynował amunicji w magazynkach, a sama budowa magazynków została by pewnie zmieniona.

Hipokryzja over 9000.

Edytowane przez Rocket

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Rocket napisał:

Hipokryzja over 9000. 

Jako absolwent WAT'u tygodniowo spędzam więcej czasu przy uzbrojeniu niż ty spędzisz przez cale życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Rocket napisał:

...A po trzecie, to był tylko przykład, ale zawsze znajdzie się osoba taka jak ty, która odegra zbrodnie idealną.

Nie chodziło o odegranie zbrodni idealnej, tylko obalenie Twojej teorii odnośnie odcisków...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

No tak się składa, że ja też jestem absolwentem szkoły oficerskiej. I skoro twierdzisz, że broń serwisuje się dwa razy do roku, a amunicję przechowuje się w magazynkach, to broń chyba widzisz przez szybę w gablocie.

16 minut temu, Sabor napisał:

Nie chodziło o odegranie zbrodni idealnej, tylko obalenie Twojej teorii odnośnie odcisków...

Nie uważam żebyś cokolwiek obalił. Bo w porządku, to nie musi być sytuacja 100/100 przypadków, ale większość graczy ma wyjebane w takie przygotowanie do akcji, tylko zaczyna tak cwaniakować żeby tylko nikt nie wpadł na ich trop.

Edytowane przez Rocket

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
22 minuty temu, Rocket napisał:

No tak się składa, że ja też jestem absolwentem szkoły oficerskiej. I skoro twierdzisz, że broń serwisuje się dwa razy do roku, to pewnie masz zajebiście liniowy przydział w WOGu albo w sztabie. Skończ pierdolić, wstydu oszczędź.

Akurat mam przydział na nowojewskiej, wcześniej miałem w ITWL a przedtem w Dęblinie, jak w Dęblinie i ITWL mógł bym się zgodzić że siedziałem na dupsku to aktualnie tego powiedzieć nie mogę. I tak broń normalnie powiano się serwisować te dwa razy w roku jeśli nie jest używana to nawet można ją zakonserwować wrzucić do skrzynki zakopać w ziemi i odkopać po 50 latach wyjąc tego kałacha załadować go i strzelać jak by był nowy z fabryki. Wszystko zależy od danej broni, użytkownika i jak tej broni używa wiecej pisać nie trzeba bo powinieneś o tym wiedzieć.

Pozdrawiam kolegę mundurowego!

Edytowane przez Asavar

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Amazur napisał:

To jest dobre, do każdego przestępstwa dorzucać screen wezwania policji + screeny z akcji opisujące ją. Niech Ci źli też mają swoje papierkowe sprawy.

Trochę nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi ? Mialo to w zamyśle po części usunąć potrzebę forum do gry IC, w tym przypadku PD by sobie notkę o przestępstwie robiło, w dziale zamkniętym i grało IC na serwerze, prowadząc śledztwo - Apropos, jeszcze nie widziałem screenów aby PD w grze zjawilo się zbierać dowody, tylko pytania na forum,  pod przestępstwem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Rocket napisał:

^Generalnie napisałeś bardzo dużo o wszystkim i o niczym, ale w mojej opinii poruszyłeś zajebiście ważny temat dotyczący przenoszenia gry na forum. Od dawna uważam, że rola forum w tej grze na przestrzeni lat zmieniła się tak bardzo, że zahacza o pewną patologię. Z miejsca, w którym można przeczytać najważniejsza ogłoszenia ekipy, zgłosić ewentualny problem i podyskutować zrobiły się nagle serwisy społecznościowe i jakiś jebany konkurs na największą ilość reputacji, najładniejsze zdjęcie i inne chore akcje. W rezultacie przeciętny gracz siedzi na forum przynajmniej połowę czasu, który dziennie spędza w grze. Najgorsze jest to, gdy regulamin zmusza go do tego, jak np. w przypadku przestępstw.

Przykładowo mamy strzelaninę za miastem, w takiej sytuacji skrypt robi w danym miejscu znacznik i zbiera informacje. Jak gość strzela z glocka bez rękawiczek, to na łuskach będą odciski palców i tak dalej. Po akcji zamiast pisać temat na forum, to przykładowo 5 minut po oddaniu kilku strzałów automatycznie zostaje powiadomieni szeryfowie, którym pokaże się mniej-więcej znany z singla kołowy rejon na radarze. Dzięki temu akcje będą bardziej dynamiczne, obejdzie się bez lootgrabu, a przestępcy będą czuć oddech policji na karku. Oprócz tego członek organizacji przestępczej mógłby (lub miałby obowiązek) za pomocą opisów 3D stworzyć opis danego miejsca, w którym określiłby jak wygląda miejsce zbrodni. I takim sposobem odchodzi już jeden obowiązek tworzenia tematu na forum, a otwiera się cały wachlarz możliwości (np. dla jakiejś rozgłośni radiowej lub gazety, która natychmiast jedzie na miejsce przestępstwa, żeby powiedzieć o tym jako pierwsza).

Hmmmmm ciekawe to drugie, z checia bym przedyskutować takie sprawy z wami na discordzie. Napisz do mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Chudy napisał:

Trochę nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi ? Mialo to w zamyśle po części usunąć potrzebę forum do gry IC, w tym przypadku PD by sobie notkę o przestępstwie robiło, w dziale zamkniętym i grało IC na serwerze, prowadząc śledztwo - Apropos, jeszcze nie widziałem screenów aby PD w grze zjawilo się zbierać dowody, tylko pytania na forum,  pod przestępstwem ?

Taki system jest wprowadzony na Devie (a przynajmniej był kiedy grałem w PD) I zdawało to egzamin, można by było spróbować tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy widzę walkę żołmierzykuw o serwisowanie broni i wymianę osiągnięć, to kojarzy mi się tylko to

Coś ty o mnie kurwa napisał,ty mała biedna kurwo? Wiedz śmieciu, że skończyłem studia oficerskie z najwyższymi ocenami i od razu po nich przyjęli mnie do GROMu, brałem udział w misjach w Kosowie, Nikaragui, Portoryko, Iraku, Afganistanie i Pakistanie i mam ponad 300 zabitych terrorystów na koncie. Jestem doskonale przeszkolony w walce partyzanckiej i jako snajper - dostałem odznaczenie dla najlepszego strzelca wyborowego Wojska Polskiego. Jestes dla mnie po prostu kolejnym celem, któremu mogę niespodziewanie rozjebać łeb z 800 metrów. Zmiote cie smieciu z powierzchni ziemii z precyzja dotad nieznana na tej planecie, slyszysz chujku? Myslisz psie, ze mozesz sobie pisac w internecie co tylko zechcesz nie poniesiesz za to konsekwencji? Blad skurwysynu, gdy to czytasz moi kumple z Agencji Bezpieczenstwa Wewnetrzego we wspolpracy z CIA namierzaja twoj adres IP, wiec szykuj swoja dupe na jesien sreniowiecza. Jestes juz kurewsko martwy, szczeniaku. Moge w tej chwili byc gdziekolwiek, ale i tak gdy tylko najdzie mnie ochota moge cie rozjebac na jeden z siedmiuset sposobow a i to tylko golymi rekoma. Poza doskonałym przeszkoleniu we wschodnich sztukach walki (znam kung-fu, karate - czarny pas, krav maga i zloty medal w jiu-jitsu) znam sie rewelacyjnie na broni, a tej mam caly arsenal i uwierz mi, uzyje jej tyle, aby z twojego marnego zycia nie zostal nawet najdrobniejszy atom . Gdybys wiedzial gowniarzu co sciagasz na siebie swoim "madralinskim" hejtem pewnie zesralbys sie cztery razy w gacie i pisal gdzie sie da, ze zalujesz chocby samego pomyslenia o tym. Ale nie mogles tego wiedziec i teraz suko zaplacisz za to najwyzsza cene. Jestes pierdolonym trupem.

A co do tematu, to opcja z automatycznymi powiadomieniami jest bardzo dobra, tylko każda broń musiałaby mieć do tego odpowiednią flagę przy tworzeniu, żeby broń w intku nie wywoływała powiadomień, albo broń używana przez służby porządkowe.

• AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dla mnie obowiązek przyjścia na miejsce zbrodni przed zadaniem pytań jest kompletnym bezsensem. Jako przykład daję siebie. Przyjechałem na miejsce, odgrywam rozglądanie się, ale co mam odgrywać poza /me rozgląda się? Emocje? Jakie emocje? Skąd mam wiedzieć, czy moja postać coś znalazła, czy nie. Jedyne co mogę odegrać to "/me szuka śladów krwi i ewentualnie porzuconych przedmiotów", a później się przejść trochę dalej, porozglądać, odegrać robienie zdjęć i tyle. Partner się mnie zapytał "Hej, znalazłeś coś?" i co miałem odpowiedzieć? Osobiście jestem za takim systemem, żeby przestępca był na miejscu, albo w jakiś inny sposób "na gorąco" podawał informację. Ale, takie coś nie ma prawa się przyjąć, bo to za dużo marnowanego czasu, a gdyby ktoś jeszcze nie był zbyt aktywny, to dopiero zaczyna się robić ciężko. Mógłbym też powiedzieć, że skoro ja mam dać screeny jak coś sprawdzam, to dlaczego /przestępca/ nie daje mi screenów jak zrobił to to i to, ale nie popadajmy w skrajności, bo osobiście też bym nie odgrywał zamawiania jakiegoś zakłócacza GPS. Ale z drugiej strony, dlaczego by nie? Jeśli przestępca naprawdę się postara, wszystko przemyśli i naprawdę odegra to dobrze, przygotuje się do wszystkiego parę dni, a nawet IC przeczyta o tym, o czym pewnie gracz przeczytał OOC, a wszystko udowodni, to mówiąc szczerze, ja bym się o nic nie przyczepił do takiej osoby. Problemem zaczynają być ludzie, którzy po powinięciu im się nogi, o czymś o czym nigdy nie pomyśleli IC zaczynają pisać na forum, że mieli takie i inne rzeczy, które temu zapobiegły, a screeny? Brak. I to zazwyczaj te osoby są pierwsze, by wypominać nam brak dowodów, że w ogóle przyjechaliśmy na miejsce. Fajnie byłoby też, jakby przestępcy wysyłali dosłownie cały chatlog z akcji, ale tutaj też można powiedzieć, że to prosi się o MG. Wszystko zależy od gracza po drugiej stronie, a przyznam, że jakimś cudem pewnie mógłby się trafić ktoś, kto by wykorzystał ten chatlog w sposób, w jaki nie powinien.

tl;dr Nie ma złotego środka, ale moim zdaniem najlepsze by było wymaganie screenów od obydwu stron, albo wysyłanie całego chatloga przez przestępce, oraz wciąż wymaganie screenów od PD. Ewentualnie dać możliwość zadania pytania, a dopiero później gry IC.

@edit: Zapomniałem jeszcze o powiadomieniach na 911. Bywają takie dni, gdzie kogoś z SD nie ma na serwerze, no bo życie. Moim zdaniem doprowadzałoby to do sytuacji, gdzie specjalnie się coś robi o takich godzinach, w których jak najmniej osób gra. Dodatkowo automatyczne powiadomienia pewnie miałyby szansę się bugować. Na takim Mount Chilliad to równie dobrze mógłby być myśliwy. Najlepiej by było, gdyby to prowodyrzy/supporterzy wysyłali 911 o zaistniałej sytuacji.

Edytowane przez Jorji
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności