Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem po ujawnieniu aktora wcielającego się w Geralta - Henry Cavill, aktor który grał ostatnio Supermana. Nie wiem, jak wam ale mi nie pasuje do tej roli, wolałbym Mikkelsena czy Viggo Mortensen. Z potwierdzonych wcześniej informacji, wiemy tyle że serial będzie nagrywany na Węgrzech, będzie liczył 8 odcinków i prawdopodobnie pierwszy sezon ujawni się w 2020 roku.

Co myślicie o tym wyborze?

witcher-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim skromnym zdaniem Mikkelsen bardzo dobrze by pasował i chętnie zobaczyłbym go w tej roli. Wybór, który zapadł nie jest bardzo zły, ale według mnie jest trochę aktorów, którzy by lepiej pasowali do Geralta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak czy tak czekam na ten serial już kupe czasu, nie ważne kto zagra Geralta i tak będę oglądał. Co do aktora... no w sumie może być, ale tak jak mówił kolega wyżej Mikkelsen byłby lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba najlepsza informacja do tej pory. Szkoda że Bagiński nie wyreżyseruje żadnego odcinka.

FB_IMG_1536221939878.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodatkowo na jednym z castingów była 17 letnia polka. Oby to było legit.

IMG_20180913_132602.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oficjalnie od Netflixa

Ta Fringilla, wy kurwy. Ciri będzie grała tylko tą młodą wersję więc jest dobrze. Anya mi średnio pasuje, pod żadnym względem nie przypomina mi Yen.

7cc2e17586dc8713346108bb9579ab77b4968a5a

Edytowane przez CFV
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i musieli dojebać osobę czarnoskórą, bo inaczej się nie dało. Rozumiem bohatera z Zerrikani albo Ofiru, ale Nilfgaard? Kurła. Yen też kiepska, ale może uratują jakąś dobrą charakteryzacją

Edytowane przez rock

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, rock napisał:

i musieli dojebać osobę czarnoskórą, bo inaczej się nie dało. Rozumiem bohatera z Zerrikani albo Ofiru, ale Nilfgaard? Kurła. Yen też kiepska, ale może uratują jakąś dobrą charakteryzacją

No mi też się wydaje, że mogą ją dobrze zrobić, odpowiednia charakteryzacja robi cuda 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi