Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

♪♫Oh no you didn't♫♪

zNEW5dB.jpg

Kondotierzy – lub prościej mówiąc najemnicy, a konkretniej ich odłam uformowany w latach ’80 obecnie przekształcany i reformowany przez nowego herszta oddziału. Dawniej były to siły paramilitarne wynajmowane przez rząd Amerykański do zwalczania zorganizowanej przestępczości w Texasie. Owe stowarzyszenie będąc opłacane przez państwo pozwalało zaciągać się weteranom wojennym, niestabilnym psychicznie, a nawet osobom o poszlakowanej opinii oraz brudnych aktach. Z nadejściem dwutysięcznego roku Kondotierzy zostali rozwiązani na żądanie dawnego dowódcy oddziału, powstając od nowa po około roku i nadal świadcząc usługi, chociaż tym razem nie rządowi lub poczciwym obywatelom, a tym, którzy zapłacili najwięcej – mianowicie bywalcom półświatka przestępczego.

QOB3YZm.png

Uszanowanie – to znów ja, Clinger. Po osobistej porażce z okiełznaniem luźnej grupy, jaką było BCF, postanowiłem wziąć się w garść i zacząć od nowa, na poważnie i bez błędów. Czym mieliby charakteryzować się kondotierzy i czemu byliby dobrą organizacją, która powinna trafić na serwer? To proste – nie każda organizacja lubi brudzić sobie ręce, lub chodzić na dajmy na to wymianę z inną organizacją bez odpowiedniego wsparcia w zanadrzu. Kolejnym atutem najemników będzie łatwość ich kontrolowania (przynajmniej będzie to łatwiejsze niż w przypadku zwykłej szajki, aspirującej do miana mafii (co z czasem wydawało się być bardziej żartem niż prawdą)) z racji wprowadzenia kodeksu najemnika – ale to już będzie ustanawiane z moimi ludźmi poprzez drogę IC. Co z działalnością przestępczą jak handel narkotykami/bronią? Jeśli uda nam się otrzymać miano organizacji z możliwością zamawiania takich rarytasów – szczególną uwagę zwrócę z pewnością na broń. A same przestępstwa będą tworzone w formie zleceń, otrzymanych od postaci epizodycznych (granych przez GM’ów, jeśli na to pozwolą) – cóż mogę więcej dodać? Widzimy się w grze, a tam niech już nas gracze weryfikują.

Edytowane przez byss
  • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

xduNrAE.png
♪♫Paint it, Black♫♪

Spoiler

ls18zAG.png
8dzLUwh.png

APqPJPx.png

yLfTbJc.png

Mg74seT.png

Niestety - póki co materiału mamy jedynie na ładne i skrzętne widokówki - jeśli jednak ktoś byłby zainteresowany, chętnie zobaczymy nowych ludzi w naszych szeregach. Zainteresowanych zapraszam na PW - umówimy się na grę i ogarniemy tematy IC.

Edytowane przez Wujek Andrzeja
  • Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

9zylIvA.png
♪♫Dwie Siekiery♫♪

Spoiler

5d7NeA6.png

Zb1KJBc.png

axRhOM7.png

0gbyXda.png

5A4I3Hl.png

0MDasaB.png

Znów wpadły SS'y bez tekstu - niestety, ale dotychczasowe akcje, jak i moja chwilowa nieobecność uszczupliły bytność tekstu. W każdym razie, życzę miłego oglądania ss'ów i informuję, iż nadal chętnie zobaczymy graczy chętnych wstąpić w nasze szeregi - oczywiście po weryfikacji IC ;)

Edytowane przez Wujek Andrzeja
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IOlN31D.png

♪♫Karma♫♪

Spoiler

VEzcNuR.png

CBx4f8g.png

pfbPV2S.png

Wybaczcie nam znów małą ilość ss'ów i kompletny brak tekstu ale przyznać się muszę, że wiązało się to z moim brakiem zaangażowania przez te kilka dni. Do tego czasu, porcja widokówek.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widziałem już garstkę Waszej gry, ustaliliśmy warunki, także powodzenia i zobaczymy czy podołacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi