Skocz do zawartości
Danon

[Skarga/Kudy] ZBIOROWA

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta: https://lsvrp.pl/profile/3252-danon/

Link do konta oskarżonego: https://lsvrp.pl/profile/2809-kudy/

Powód składania skargi: Zdaniem nie tylko naszym, kolega ma lekkie przywileje i niejednokrotnie złamał regulamin.

Wyjaśnienie sprawy: Przede wszystkim, jako iż w sytuację zamieszana była cała organizacja, można ją potraktować jako zbiorową, głównie od członków SSC X3 (tryb śmieszek proszę wyłączyć). Również nie chodzi o żadne płakanie, gdyż wcześniejsze granie przyzwyczaiło nas do utrat majątków, chodzi tylko o wyjaśnienie ewidentnej niesprawiedliwości.

A wszystko zaczęło się od napadu na cornerze, dn. Nie pamiętam jakiego. Jak mówi regulamin, należy liczyć się z szansą napadu, a napad ten został poprzedzony przebraniem, nałożeniem kominiarek oraz skryptowych masek. I nawet jeśli napadający mieli ten meksykański akcent (nie tylko meksykański co było również odegrane na /do) , to zgodnie z założeniem o nie granie miasta widmo, Surenosy nie są jedynymi Latynosami w mieście, prawda? W ramach odwetu 12-13 zrobiło DB, co było OK, problem zrobił się, gdy po pół h pojawili się ponownie, mimo iż regulaminowo powinni odczekać 2 h. Na dowód tego, że nie była to płynna akcja, „nawrotka” jak to określił Kudy, zaznaczyłem w screenach:

a)  Ciało na BW przy domku, które po wbiciu BW Clemente już nie leżało na swoim miejscu

b)  Zmiana kolorystyki otoczenia, i owszem, można przyczepić się, że akcja była na przełomie 2 godzin, lecz pomiędzy jadnym bw a drugim na osiedle przyjechała policja i karetka, co chyba ktoś kto był na miejscu może potwierdzić bo nawet im było do śmiechu że przyjeżdżają drugi raz w ciągu 30minut.

Jeżeli jednak ktoś dalej będzie uważał, że to była „nawrotka” która trwała 30minut to również odniosę Się do regulaminu „po strzelaninie, priorytetem powinna być ucieczka”.

Wszystkie screeny wrzucam w sekcji dowodów, będą one szły po kolei. Do tego podpunktu wrzucam 2.

Następnego dnia (albo po 2-3 dniach, w każdym razie kolejny problem) nasz Clemente został ostrzelany PRZY KOMISARIACIE z ROWERKÓW w dodatku o godzinie 15:50, gdzie wg regulaminu

2e. Napady są dozwolone od godziny 17, na terenie neutralnym od 22.
Screeny potwierdzające moje słowa w sekcji dowodów, ponownie sztuk dwie.

Następne, wg mnie i nie tylko, jest MG oraz ponownie odegranie miasta duchów. Shadovski napadł na corner, to fakt. Ale zanim to zrobił odegrał przebranie, na miejscu był innym autem, którego nikt wcześniej nie widział w dodatku niezarejestrowanym. Po szybkim napadzie zwinął się z miejsca odstawiając nieznane auto w zupełnie innym miejscu, przebrał się i odegrał powrót na osiedle autobusem, wsiadł w inny samochód i przejechał się po mieście po czym wrócił na ośke. Dowodem wg Kudego jest fakt, iż niebieskie auto przejechało przez ich ośkę (gdzie była to osoba nieznajoma, dowód na skrinie, wycięty z jego filmiku) jak i ponownie, nawet w nocy, po mieście nie jeździ tylko jedna osoba. Następnie gdy był przy osobie poszkodowanej usłyszał auto i BYŁ PEWNY, że to on (no fakt, skoro coś jechało wcześniej, to na pewno on). Nie wspomnę tutaj o żałosnym /id cle oraz sprincie środkiem ulicy. Tutaj można również pokusić się o oskarżenie dot. Nieodczekania 30 min. Przed wejściem na /aduty, lecz nie o tym mowa.

I finalnie, wjazd i FCK lidera. Tutaj w zasadzie praktycznie nie mamy do czego się przyczepić, jedynie uważam, że samo wyważenie drzwi może podejść pod PG, gdyż nie mogli mieć pewności co do rodzaju drwi (chyba, że jest założenie, iż biedne osiedle=brak zabezpieczeń) i wjazd z buta zakończył się sukcesem, a nie wypadnięciem kolana. Dodatkowo 12-13 raczej nie przeprowadzało żadnej obserwacji, ponieważ akcje działy się z dnia na dzień więc chcielibyśmy też dowiedzieć się skąd wiedzieli gdzie dokładnie mieszka Clemente oprócz tego że pokazał im to znacznik.

Podsumowując, uważamy, iż regulamin został złamany tutaj kilkukrotnie, parę razy Kudy starał się to ukryć magią wideoedycji, dzięki której wspominane DB wygląda faktycznie jak jeden ciągły wjazd. Dorzucić w bonusie możemy głupie zaczepki na diskordzie, które co prawda nie mają znaczenia na serwerze, jednak słabo to wygląda, gdy jeżdżenie jak po burej suce znajduje poklask wśród ludzi z kolorkiem. EDIT: Również latanie po ośce gangu, któremu odstrzelono lidera i „szukanie nowego mieszkania” jest trochę, hmm…z kategorii odwalania.

Dodatkowo, okropnie niesmaczny jest fakt, że Shadovsky wrzucił TYLKO na konfę naszą,że przestaje grać (choć poinformował Nicziro o tym, że Sanui’owi przekazuje lidera), informacja ta znalazła się na diskordzie 12-13, po czym panel został usunięty (?). Screen potwierdzający ponownie znalazł się w spoilerze.

I ponownie, nie chodzi o Ż A D E N płacz. Nikogo nie bolą stracone itemy, godziny, fury, to tylko gra i szkoda życia na takie przeżywanie, jednak serwer ma potencjał i chciałoby się, żeby takie krzywe akcje nie miały miejsca. Oczywiście wszystko chcieliśmy załatwić spokojną rozmową na discordzie aby uniknąć akcji „konflikt IC w konflikt OOC” no ale niestety z niektórymi nie da się porozmawiać normalnie.

Dowody:

• Lubię to! 7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
18 minut temu, Danon napisał:

A wszystko zaczęło się od napadu na cornerze, dn. Nie pamiętam jakiego. Jak mówi regulamin, należy liczyć się z szansą napadu, a napad ten został poprzedzony przebraniem, nałożeniem kominiarek oraz skryptowych masek. I nawet jeśli napadający mieli ten meksykański akcent (nie tylko meksykański co było również odegrane na /do) , to zgodnie z założeniem o nie granie miasta widmo, Surenosy nie są jedynymi Latynosami w mieście, prawda?

Istnieją tylko dwie organizacje przestępcze, którego członkami są mniejszości latynoskie /shrug

Następnego dnia (albo po 2-3 dniach, w każdym razie kolejny problem) nasz Clemente został ostrzelany PRZY KOMISARIACIE z ROWERKÓW w dodatku o godzinie 15:50, gdzie wg regulaminu

Krążył zamaskowany po naszej dzielnicy, chwile przed Tym bawiliśmy się na Waszej ośce, wpadł Clem do Waszego Interioru, zgarnął broń i  pojechał zamaskowany na naszą ośkę - Pomyśleliśmy że to Wasz kolejny atak, bo już wcześniej zrobiliście nam DB o 16:00 (Potwierdzi @Dalton). Poza tym - jaki gangster ucieka przed komistariat? XDDDD

I finalnie, wjazd i FCK lidera. Tutaj w zasadzie praktycznie nie mamy do czego się przyczepić, jedynie uważam, że samo wyważenie drzwi może podejść pod PG, gdyż nie mogli mieć pewności co do rodzaju drwi (chyba, że jest założenie, iż biedne osiedle=brak zabezpieczeń) i wjazd z buta zakończył się sukcesem, a nie wypadnięciem kolana. Dodatkowo 12-13 raczej nie przeprowadzało żadnej obserwacji, ponieważ akcje działy się z dnia na dzień więc chcielibyśmy też dowiedzieć się skąd wiedzieli gdzie dokładnie mieszka Clemente oprócz tego że pokazał im to znacznik.

Jak wspomnieliśmy to wyżej - Widzieliśmy do którego domku wchodzi Clem. Dlatego skrzykneliśmy dość pokaźną gromadkę.
Oprócz tego - Jeśli drzwi byśmy nie wyważyli, to prawdopodobnie wbilibyśmy oknem więc koło się zamyka.

Dodatkowo, okropnie niesmaczny jest fakt, że Shadovsky wrzucił TYLKO na konfę naszą,że przestaje grać (choć poinformował Nicziro o tym, że Sanui’owi przekazuje lidera), informacja ta znalazła się na diskordzie 12-13, po czym panel został usunięty (?). Screen potwierdzający ponownie znalazł się w spoilerze.

Więc macie snitcha /shrug

Dorzucić w bonusie możemy głupie zaczepki na diskordzie, które co prawda nie mają znaczenia na serwerze, jednak słabo to wygląda, gdy jeżdżenie jak po burej suce znajduje poklask wśród ludzi z kolorkiem. EDIT: Również latanie po ośce gangu, któremu odstrzelono lidera i „szukanie nowego mieszkania” jest trochę, hmm…z kategorii odwalania.

Shadovsky zachował się jak gówno - Ale kto ma wiedzieć ten wie.

Następne, wg mnie i nie tylko, jest MG oraz ponownie odegranie miasta duchów. Shadovski napadł na corner, to fakt. Ale zanim to zrobił odegrał przebranie, na miejscu był innym autem, którego nikt wcześniej nie widział w dodatku niezarejestrowanym. Po szybkim napadzie zwinął się z miejsca odstawiając nieznane auto w zupełnie innym miejscu, przebrał się i odegrał powrót na osiedle autobusem, wsiadł w inny samochód i przejechał się po mieście po czym wrócił na ośke. Dowodem wg Kudego jest fakt, iż niebieskie auto przejechało przez ich ośkę (gdzie była to osoba nieznajoma, dowód na skrinie, wycięty z jego filmiku) jak i ponownie, nawet w nocy, po mieście nie jeździ tylko jedna osoba. Następnie gdy był przy osobie poszkodowanej usłyszał auto i BYŁ PEWNY, że to on (no fakt, skoro coś jechało wcześniej, to na pewno on). Nie wspomnę tutaj o żałosnym /id cle oraz sprincie środkiem ulicy. Tutaj można również pokusić się o oskarżenie dot. Nieodczekania 30 min. Przed wejściem na /aduty, lecz nie o tym mowa.

https://sjp.pwn.pl/slowniki/domyślać się.html

Edytowane przez El Grande Smotarro
  • Lubię to! 3
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

użyłem /id clemente by sprawdzić czy nie wyszedł z serwera po akcji, zabanujcie mnie

zostawiliśmy rozstrzelanego gościa na waszej ośce jako wabik, wróciliśmy jak tylko wyłoniliście się z kanaliz by was dobić, zabanujcie mnie

po 12 w nocy, niebieskie auto krąży po miejscu gdzie doszło do strzelaniny, dokładnie to samo które jeździło po naszej ulicy 3x w ciągu 10 minut, zabanujcie mnie

wyważyłem drzwi w norze zabitej dechami z buta, zabanujcie mnie

wycinałem filmy by nie były nudne w oglądaniu, zabanujcie mnie

wrzuciłem screena z discorda o tym ze zamykacie tą gówno apke, zabanujcie mnie XD

icobz99.png

• Lubię to! 9

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, El Grande Smotarro napisał:

Istnieją tylko dwie organizacje przestępcze, którego członkami są mniejszości latynoskie /shrug

A oprócz nich na S'C nie mają prawa istnieć żadni niezwiązani z nimi latynosi? W żadnych szajkach nie ma prawa być ani jednego Latino? Byli przebrani, zamaskowani, więc nie widzieli ani barw, ani tatuaży, równie dobrze mogli to być członkowie Waszego gangu, którzy chcieli się "podburzyć".

Krążył zamaskowany po naszej dzielnicy, chwile przed Tym bawiliśmy się na Waszej ośce, wpadł Clem do Waszego Interioru, zgarnął broń i  pojechał zamaskowany na naszą ośkę - Pomyśleliśmy że to Wasz kolejny atak, bo już wcześniej zrobiliście nam DB o 16:00 (Potwierdzi @Dalton). Poza tym - jaki gangster ucieka przed komistariat? XDDDD

Ale żadne strzały nie padły. Poza tym, jeśli obejrzysz filmik, który Kudy ma na swoim profilu, zauważysz, że Shadovski uciekał cały czas przed siebie, chyba nie sądzisz, że powinien zawrócić, byle tylko komisariat ominąć?

Jak wspomnieliśmy to wyżej - Widzieliśmy do którego domku wchodzi Clem. Dlatego skrzykneliśmy dość pokaźną gromatkę.
 Oprócz tego - Jeśli drzwi byśmy nie wyważyli, to prawdopodobnie wbilibyśmy oknem więc koło się zamyka.

Czy widzieliście nie wiem, dowodów jest tyle samo, co na to, że w oknach nie byłoby krat. Mimo wszystko WYPADAŁOBY spytać, jak sytuacja z drzwiami, nikt nie grałby terminatorów, że stare blokowisko to cholerny bunkier.

Shadovsky zachował się jak gówno - Ale kto ma wiedzieć ten wie.

Więc niech wyjdzie to na światło dzienne, może okaże się, że niepotrzebnie bronię gówna, a tak naprawdę powinienem po Waszej stronie stać?

Nie uważasz, że zasłanianie się "domyśleniem" jest słabe? W akcie zemsty powinniśmy domyślić się, kto jest liderem Waszej org i strzałem w dziesiątkę go porwać i odstrzelić?

15 minut temu, Kudy napisał:

po 12 w nocy, niebieskie auto krąży po miejscu gdzie doszło do strzelaniny, dokładnie to samo które jeździło po naszej ulicy 3x w ciągu 10 minut, zabanujcie mnie

A widziałeś dokładnie twarz kierowcy, który 3x jeździł po Waszej ośce? Nie, więc nie masz twardego dowodu, amen.

15 minut temu, Kudy napisał:

wrzuciłem screena z discorda o tym ze zamykacie tą gówno apke, zabanujcie mnie XD

Skoro nikt nie zgłosił do ekipy zamknięcia organizacji, a co ważniejsze, ekipa miała info o zmianie lidera, to stawia tą sytuację w kiepskim świetle.

Co do gówno apki i reszty skowytu, pozwolę sobie zachować milczenie, gangsterze zbijający żółwika z PD-kiem.

//Darek: nie piszemy dwóch postów pod sobą, tylko edytujemy pierwszy. Ostrzeżenie słowne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Kudy napisał:

użyłem /id clemente by sprawdzić czy nie wyszedł z serwera po akcji, zabanujcie mnie

odstawiałem samochód, w którym dokonałem napadu a to że zacytuje twoją wypowiedź "zbieracie się jak widły w gnoju" to już nie mój problem

5 minut temu, Kudy napisał:

zostawiliśmy rozstrzelanego gościa na waszej ośce jako wabik, wróciliśmy jak tylko wyłoniliście się z kanaliz by was dobić, zabanujcie mnie

zostawiliście rozstrzelanego gościa jako wabik czyli zrobiliście dwa razy DB w przeciągu 30 minut gdzie masz napisane wyżej co znajduje się w regulaminie- było PD i LSFD gdzie nawet sami powiedzieli że w przeciągu 30 minut kolejny ostrzał.

7 minut temu, Kudy napisał:

Tutaj coś się mylisz słyszałeś mojego diesla, że rozpoznałeś że to ja? Czy coś innego?

8 minut temu, Kudy napisał:

wyważyłem drzwi w norze zabitej dechami z buta, zabanujcie mnie

Ciężko tak trafić mieszkanie typa, który mieszkał w bloku na pierwszym piętrze chyba że "strzał w dziesiątkę" jak to też mi napisałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Shadovsky napisał:

odstawiałem samochód, w którym dokonałem napadu a to że zacytuje twoją wypowiedź "zbieracie się jak widły w gnoju" to już nie mój problem

zostawiliście rozstrzelanego gościa jako wabik czyli zrobiliście dwa razy DB w przeciągu 30 minut gdzie masz napisane wyżej co znajduje się w regulaminie- było PD i LSFD gdzie nawet sami powiedzieli że w przeciągu 30 minut kolejny ostrzał.

Tutaj coś się mylisz słyszałeś mojego diesla, że rozpoznałeś że to ja? Czy coś innego?

Ciężko tak trafić mieszkanie typa, który mieszkał w bloku na pierwszym piętrze chyba że "strzał w dziesiątkę" jak to też mi napisałeś

udowodnij mi te 30 minut 🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, El Grande Smotarro napisał:

Ja nawet nie brałem żadnej broni z Interioru to chyba Dalton coś źle patrzył broń miałem schowaną gdzie indziej a maskę przy sobie . Rozpoczęliście ostrzał z rowerków to uciekaliśmy jednak od tej strzalaniny a że wypadło akurat na teren neutralny to już nic nie poradzę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minutes ago, Kudy said:

udowodnij mi te 30 minut 🤗

Udowodnij, że była to płynna akcja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Danon napisał:

Udowodnij, że była to płynna akcja

udowadnia się czyjąś winę, a nie ja swoją niewinność, wiesz jak działają skargi? XD

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Just now, Kudy said:

udowadnia się czyjąś winę, a nie ja swoją niewinność, wiesz jak działają skargi? XD

A więc masz dowody na własnym filmiku, Wasze DB było tak płynne, że pierwszemu gościowi zdążyło zejść BW i w ogóle zniknął z okolicy? A i pogoda trochę się zmieniła, ale tutaj powiesz, że wjechaliście o 17:59:44

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w najbliższym czasie możemy spodziewać się jakiegoś odzewu odnośnie skargi? Czy przez kolejne 30 godzinę będzie cisza? 

• Lubię to! 1
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież ta skarga to jest głupota, dowody jakieś z dupy nic nie pokazujące. Spłakaliście się i tyle

• Lubię to! 1
  • Squirrel 1
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwszym wbiciu na corner przez nas, ukradliśmy dwa telefony, były wyłączone i schowane, ale oczywiście weszła akcja ze strony 12-13 że "zaprzyjaźniony haker włączył laptopa, program hakerski i namierzył telefony" z tego co parę osób mi mówiła ten haker miał być postacią epizodyczną a został na stałe, co lepsze. Jest to jawna zgoda na MG co nie powinno mieć miejsca. Namierzenie telefonów przez hakera było głównym powodem wjazdu na naszą dzielnicę, lecz po dyskusji uznali że to mógł być przypadek, że mogli przypadkiem zgadnąć że chodzi o nas ale akcji nie będą cofać no cóż.

I jeszcze mieszanie IC do OOC przez @Kudy, który na discordzie pisał do mnie żebym wypierdalał, a że Shadovsky to śmieć, po czym zostałem zablokowany, a jak to sam określił, to że gram z Shadovskym, to stracił do mnie jaki kolwiek szacunek czy coś (?)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Amer napisał:

Po pierwszym wbiciu na corner przez nas, ukradliśmy dwa telefony, były wyłączone i schowane, ale oczywiście weszła akcja ze strony 12-13 że "zaprzyjaźniony haker włączył laptopa, program hakerski i namierzył telefony" z tego co parę osób mi mówiła ten haker miał być postacią epizodyczną a został na stałe, co lepsze. Jest to jawna zgoda na MG co nie powinno mieć miejsca. Namierzenie telefonów przez hakera było głównym powodem wjazdu na naszą dzielnicę, lecz po dyskusji uznali że to mógł być przypadek, że mogli przypadkiem zgadnąć że chodzi o nas ale akcji nie będą cofać no cóż.

I jeszcze mieszanie IC do OOC przez @Kudy, który na discordzie pisał do mnie żebym wypierdalał, a że Shadovsky to śmieć, po czym zostałem zablokowany, a jak to sam określił, to że gram z Shadovskym, to stracił do mnie jaki kolwiek szacunek czy coś (?)

Nie, straciłem całkowity szacunek do ciebie po tym:

Spoiler

MEQ6vvi.png

Znowu się łapiecie brzytwy mówiąc o akcji z hakerem, który nie namierzył Was ostatecznie bo wjechaliśmy do Was zanim w ogóle doszedł że telefony są wyłączone : D

Obracasz trochę kota ogonem dlatego wstawiam czat, siema

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie obracam kota ogonem ;) ladnie kulturalnie chcialem obgadac akcke bo bylem afk i nie wiedzialem co sie stalo, lecz wyzywanie jest priorytetem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozkładanie gówna na atomy, tak to widzę. Ponadto chciałbym przypomnieć, że sytuacja z DB została rozwiązana między kudym a shadovskim :image.png.6e9c3db9619a2ad231cb288c50dd7905.png
Jeśli o tym nie wiedzieliście, obwiniajcie lidera - a jeśli wiedzieliście i podważacie moją decyzję to zapraszam do dyskusji, czy to na discordzie, czy to w dziale skarg - jak Wam jest wygodnie.
Każdą większą akcje miałem opisaną na discordzie ze strony 12-13. Nie miejcie pretensji o to, że każdy Was gnoił - skoro graliście, jak graliście. Początkowo cieszyłem się, że ktoś w końcu zakłada surenos i rozważałem nawet, żeby tam pograć - ale z czasem pokazaliście mi, że byłby to największy błąd,  bo graliście okropnie - tyle ode mnie. Skargę odrzucam i zalecam Ci @Kudy jednak czasem ugryźć się w język, warto ;) Nie dostaniesz ostrzeżenia tylko dlatego, że to rozmowa prywatna i nic mi do tego.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przeniosę to do archiwum. 

Edytowane przez Czechu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności