Skocz do zawartości
Rukol

[Klub] Mojito Inn

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

tjZ1G9z.png

Mojito Inn - Klub położony na terenie Chamberlain Hills - Purple Block'z.

Pierwotnie był to klub związany z lokalną społecznością pochodzenia niemieckiego, jednak ze względu na ich nagłe zniknięcie, oraz fakt iż budynek stał od dłuższego czasu pusty - lokalni przedsiębiorcy zdobyli prawa do budynku za bezcen.

O ile sama dzielnica nie należy do najbardziej wzorowych jeśli mówimy o sferze porządku publicznego, tak na terenie samego klubu, jak i w jego okolicy, panuje względny spokój i porządek.

Obiekt jest monitorowany, jednak w okolicy czasami można usłyszeć stłumione krzyki dobiegające z któregoś z zaułków przy lokalu. Obecnie kręci się w jego pobliżu grupka afro-amerykanów, przesiadując w nim całe dnie.

B.J.SmithRecreationCenterandPark-GTAV-ex

Dogodna lokalizacja pozwala na komfortowy transport do oraz z klubu. Sporych rozmiarów parking  pozwalają na podjechanie autem oraz bezpiecznie zostawienie go pod okiem ochrony, do czasu, gdy będzie trzeba wzywać Untera.

92763f-GTA5%25202017-05-23%252005-13-55-

OOC

Siemanko. Czemu Mojito? Bo miło je wspominam. Czemu akurat obok ośki? Bo jeśli ktoś mnie zna - wie, że działam długofalowo. Klub w zamyśle będzie hangoutem purpzów. Ale jak to - gang uliczny, klub, bandany, robienie hajsu? Czy tobie czasem, Rukol, sufit na łeb się nie spadł? Otóż: Nie.  Gang uliczny to był początek, celuję w rozwój org, powiększenie potencjalnych wpływów, umocnienie się ekipy na mieście. Posiadanie klubu, to dodatkowy prestiż. Co więcej - jak ktoś pamięta z Saintsów - klub pomoże stworzyć niepowtarzalny klimat czarnuchów, którzy chcą się dorobić. Purpz, to nie ballas, a raty od Mxsiego jakoś trzeba spłacić.  Co więcej, nie każdemu pasuje klimat oraz styl ludzi kręcących się w konkurencyjnym klubie. Nikogo nie zmuszę do gry tutaj, ani tam nie zakażę grać. Jednak postaram się stworzyć klub jakiego na 'Central brakuje. Ps. obecnie jest tam intek, jednak wedle moich informacji jest on nie używany, więc - czemu by nie spróbować?

Edytowane przez Rukol
  • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, prodiga napisał:

lokalizacja kozacka, życzę powodzenia :)

Ja to mam nadzieję, na ponowienie współpracy :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Co do lokalizacji - tak jest wolna. Klub zamknięty za nieaktywność przez Daltona. A co do apki - na tak, oczywiście.

Edytowane przez Rechcyc
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aplikacja trochę krótka ale zwięzła. Na tak, powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Archiwum z powodu braku aktywności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności