Skocz do zawartości
tuteraz

Problem z uruchomieniem RAGE Multiplayer

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu proszę o wybaczenie, jeśli temat już istnieje - nie mogłem zleźć pod żadną z wyszukiwanych fraz a przeglądanie wątków skończyło się na ekhm... 10 stronie.

Mam taki sprzęt:

Macbook Pro 2018

i5 2,3-3,2GHz

8GB RAM

256SSD

Intel Iris 650

Win 10

Proszę o pomoc, ponieważ gra sama w sobie się uruchamia i działa na max detalach, ale nie może się uruchomić RAGE Multiplayer - pierwsze okno się uruchamia, a po próbie wejścia w grę wyskakuje błąd, że GTA V przestało niespodziewanie działać. Proszę o pomoc, ponieważ sam dawno nie używałem Windows i nie mam za Chiny pojęcia o co może chodzić.

Wcześniej miałem problem, żeby w ogóle włączyć RAGE - wyskakiwały błędy o braku bibliotek itd. ale z nimi sobie poradziłem. Dodam, że również mam te całe Visual C++ poinstalowane jak pisali w poradnikach na różnych forach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wejdź w Start i za pomocą wyszukiwarki wyszukaj "Podgląd zdarzeń", następnie wejdź w "Dzienniki systemu Windows" -> "Aplikacja". Pokaż jaki to jest błąd, który wyłącza GTA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj.

Problem okazał się brakiem problemu... nie wybierałem serwery - nie wiedziałem, ze trzeba wybrać serwer - klikałem wcześniej zagraj u góry programu. Ale już wszystko chodzi „jak talalala”. Teraz muszę nauczyć się grać 😅

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi