Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

bc.png

BC. Barber.
Pierwszy salon BC. Barber, został założony w północnej części Manhattanu, dzielnicy zwanej Harlem w 2000r. przez Radisshe Tay Rico, kobiete sukcesu, wychowaną w gettcie. Harlem w tamtym okresie był jedną z najniebezpieczniejszych dzielnic w NY, ciągłe strzały, lejąca się krew, narkotyki - to wszystko było normą.

BC. Barber, pełnił ważną funkcje w społeczeństwie,na ulicę przez jego okna wylatywała radość, która choć trochę ożywiała szarość wokół. Osiedlowi gangsterzy jak i lokalni dilerzy znajdowali w nim swoją oaze, młodzi ludzie przychodzili by nadrabiać braki w szkole, uciec od środowiska gangów. Natomiast dla każdej kobiety wokół było to miejsce plotek, śmiechu i awantur o największych twardzieli na osiedlu. Kiedy w 2008r. w Harlemie, atmosfera robiła się coraz gęstsza Radissha starała się nawoływać ludzi do zaprzestania wojny między gangami, a rozpoczęcia nowego stylu bycia w dzielnicy. Niestety, sytuacja była na tyle napięta, że w 2010r. Radissha zmarła w wyniku strzelaniny, osierocając tym samym swoją córkę oraz syna.

Bad Chicks, Mani & Pedi.
Parę lat później, córka Radisshy przeniosła się do Los Santos, widząc okazje w kupnie lokalu zdecydowała się kontynuować biznes swojej Matki. Jednak, jej charakter znacznie różniący się od rodzicielki, zmienił nazwę dawnego BC. Barber na Bad Chicks, Mani & Pedi. Połowicznie nawiązując do swoich wspomnień z Harlemu, Bali Rico ulepszyła ofertę salonu, robiąc z niego jednocześnie kopie BC. jak i kompletnie zmieniając oryginalne priorytety.  Jednak jednego była pewna - musi dać miejsce pracy każdej kobiecie, która potrzebuje pomocy.Bali uznała, że kobiety w Los Santos potrzebują miejsca w którym mogłyby o siebie zadbać, nie zapominając również o facetach, którzy w BC. zawsze spędzali dużo czasu. Oferta salonu ciągle się powiększała, dając możliwość obsługi modelek jak i tancerek przed sesjami lub pokazami. Dzięki temu jej biznes, wciąż się rozkręcał, a pracowników przybywało i przybywało, przywołując tym samym dawny klimat BC.

Oferta BC, Mani & Pedi.

• Stylizacja włosów męskich 15$-40$
  • Stylizacja włosów damskich 25$-70$
  • Stylizacja brody, golenie. 15$-45$
  • Pakiet Pięlegnacji Włosów BC. 40$
  • Pakiet Pielęgnacji Włosów BC.RB. 60$
  • Pakiet Pielęgnacji Paznokci BC.CB. 75$
  • Zestaw Mani & Pedi, Hybryda 80$
  • Zestaw Mani & Pedi Żel 120$
  • Manicure al'a French 15$
  • Pedicure al'a French 20$

LSVRP-1537618204383.thumb.png.c5d2e789137d90e525f2d9f7d6491b7d.png

unknown.thumb.png.25c7fc68ee85b725dd9a9ca7b3ed0b52.png

ooc.thumb.png.8a11a8327ceee728f57ef187303f33a8.png

Dzień Dobry, wpadłam na pomysł tego jakże kobiecego i feministycznego biznesu w celu poprawy jakości rozgrywki RP na serwerze. Mój pomysł otwiera możliwości lepszej akcji IC dla organizacji takich jak agencja modelek, tancerki w Heiwie a nawet indywidualne kobiece postacie pojawiające się w grze, opisy postaci będą mogły być bardziej trafione, gdyż byłyby zmienianie po akcji IC w salonie co otworzyłoby też większe pole dla innych graczy i ich kreatywności z wyglądem własnej postaci. Sam Biznes stawiam na bardzo dużo interakcji IC, rozmów i ''spędzania'' czasu innych graczy, nie tylko na duty w swoich lokalach. Byłby to mój pierwszy biznes,  ale jak to mówią: pierwszy i najlepszy. Uważam, że mam dość doświadczenia jeśli chodzi o RP, dzięki początkach na sampie, mam nadzieję, że choć trochę się spodobało. Z czasem pojawi się tu więcej informacji, wynikających z rozgrywki IC, licze na pozytywne rozpatrzenie mojej aplikacji.

Wszystkie wiadomości/pytania/oferty do mn prosze kierować na mojego dc: Kinia#4612

Edytowane przez kinianina
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja może trochę nie dyskretnie, ale wiadomo kiedy otwarcie? Albo jakieś godziny w których można przybyć? Jak jestem ślepy i nie umiem czytać, to przepraszam nie wykluczam i takiej opcji, że przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Rinu Na ten moment to jeszcze jest aplikacja, po jej rozpatrzeniu i ewentualnej akceptacji zapewne informacje odnośnie otwarcia zostaną tu zamieszczone.

Jeśli chodzi o sam pomysł, kilka razy przemknęły mi podobne interesy takie jak chociażby fryzjer. Niestety upadało to z uwagi na brak skryptu. Jednak przed przeniesieniem tej aplikacji tutaj - do projektów, widziałem spore zainteresowanie ze strony graczy dlatego jestem na tak i mam nadzieję że masz ciekawe pomysły na prowadzenie tego a klienci nie potraktują wizyt jako jednorazową przygodę.

/edit. Przypominam też że sama apka powinna sie znaleźć w innym miejscu aniżeli oficjalnych projektach, dlatego przydałoby się aby ktoś przeniósł to do prawidłowego miejsca.

@Rukol właśnie dlatego dodałem edit, widzę że jakaś pomyłka nastąpiła już z samym przeniesieniem postu przez autorkę co wynika z ostatniego postu w poprzedniej aplikacji.

Edytowane przez Gacus
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1 minutę temu, Gacus napisał:

@Rinu Na ten moment to jeszcze jest aplikacja, po jej rozpatrzeniu i ewentualnej akceptacji zapewne informacje odnośnie otwarcia zostaną tu zamieszczone.

Jeśli chodzi o sam pomysł, kilka razy przemknęły mi podobne interesy takie jak chociażby fryzjer. Niestety upadało to z uwagi na brak skryptu. Jednak przed przeniesieniem tej aplikacji tutaj - do projektów, widziałem spore zainteresowanie ze strony graczy dlatego jestem na tak i mam nadzieję że masz ciekawe pomysły na prowadzenie tego a klienci nie potraktują wizyt jako jednorazową przygodę.

No dział w którym znajduje się apka to OFICJALNE projekty tj. zaakceptowane 😜

edit; discord coś nie działa ażeby się skonaktować

Edytowane przez Rukol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Odezwij się na discordzie, wstępnie akceptuje

Edytowane przez Dalton

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Rukol napisał:

No dział w którym znajduje się apka to OFICJALNE projekty tj. zaakceptowane 😜

edit; discord coś nie działa ażeby się skonaktować

5 godzin temu, Gacus napisał:

/edit. Przypominam też że sama apka powinna sie znaleźć w innym miejscu aniżeli oficjalnych projektach, dlatego przydałoby się aby ktoś przeniósł to do prawidłowego miejsca.

@Rukol właśnie dlatego dodałem edit, widzę że jakaś pomyłka nastąpiła już z samym przeniesieniem postu przez autorkę co wynika z ostatniego postu w poprzedniej aplikacji.

No mi sie pomylilo dlatego pododawało mi tak chaotycznie te aplikacje różnie.

5 godzin temu, Rinu napisał:

Ja może trochę nie dyskretnie, ale wiadomo kiedy otwarcie? Albo jakieś godziny w których można przybyć? Jak jestem ślepy i nie umiem czytać, to przepraszam nie wykluczam i takiej opcji, że przeoczyłem.

Mam nadzieje, że uda się otworzyć jak najszybciej, godziny i całość powinna się pojawić na dniach, kiedy troche rozgrywka IC ruszy ale myślałam, też o opcji ''zapisów''. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ekhem, można się już umawiać? ;> Plus oferujecie malowanie włosów? ;d

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Rinu napisał:

Ekhem, można się już umawiać? ;> Plus oferujecie malowanie włosów? ;d

jeśli już to farbowanie, ignorancie!!!!!

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi