Skocz do zawartości
Neveral

Lucy Bein

Rekomendowane odpowiedzi

4.12.1995r. -

Spoiler

 

Data narodzin Lucy Bein. Urodziła się w szpitalu w Seattle jako członek bogatej rodziny. 
Jej rodzice dbali o to aby jej dzieciństwo było beztroskie,  w pewnym stopniu udało im się.

 

 

 

 

16.06.2001r. -

Spoiler

Do tego dnia w życiu Lucy nie działo się nic nadzywczajnego, miała wielu znajomych, jednak to co się stało zmieniło jej życie na zawsze. 
Na świat przyszła jej siostra, Lucy mimo młodego wieku była w niej zapatrzona i za wszelką cenę chciała pomóc rodzicom w opiekowaniu się nią.
Ci jednak uważali, że to nie jest zajęcie dla tak młodej dziewczynki i odmówili jej, całkowicie skupili się na zajmowaniu się Kate, bo tak na imię miała nowo narodzona siostrzyczka.


2001-2005r. -

Spoiler

 

Nie zważając na zakaz rodziców, Lucy każdą wolną chwilę starała się spędzać ze swoją siostrą.
Chciała po prostu przy niej być. Rodzice Lucy widząc jej postawę i to, że próbuje się im sprzeciwić zaostrzyli zasady panujące w domu. Lucy prawie pozbawiona kontaktu
z siostrą skupiła się na nauce. W szkole szło jej bardzo dobrze, jej wyniki były ponad przeciętne. Rodzice udawali, że zależy im na Lucy i jej wynikach w szkole,
aby podbudować tą iluzję zawsze kupowali jej coś drogiego jako nagrodę. Nadszedł 4. grudnia, o urodzinach Lucy pamiętali tylko jej przyjaciele. Nie próbowała nawet przypominać
o nich rodzicom. Od tego wydarzenia tochę podupadła, całe dnie spędzała zamknięta w swoim pokoju, nauka szła jej gorzej. Nauczyciele w szkole zastanawiali się co mogło
wpłynąć tak drastycznie na zachowanie dziesięcioletniej dziewczynki, w końcu nadal była dzieckiem. Udało się raz namówić ją na rozmowę ze szkolnym psychologiem.
Po wszystkim psycholog i jej nauczycielka postanowili jej pomóc nie angażując w to jej rodziców. Uświadomili Lucy, że jeżeli przestanie się uczyć zaszkodzi
tylko i wyłącznie sobie. Podbudowali ją swoim wsparciem na tyle, że wróciła do nauki i ponownie uzyskiwała wysokie wyniki.

 

 

 

 

2005-2006r. -

Spoiler

Ten rok minął podobnie do poprzednich lat, rodzice nie wykazywali większego zainteresowania starszą córką, robili dla niej tylko to co było niezbędne. Jednak jej siostra zaczęła ją zauważać. Wypytywała rodziców o to "Kim jest ta dziewczynka, która mieszka w naszym domu?". Próbowali utrzymywać Kate w przekonaniu, że to nikt ważny i nie powinna się nią interesować. Pewnego razu Lucy usłyszała to pytanie skierowane do niej, odwróciła się i spojrzała na swoją młodszą siostrę. Była gotowa jej odpowiedzieć, ale zobaczyła idącego w jej stronę rozgniewanego ojca.
Była zmuszona powiedzieć, że "Nikim ważnym, wracaj do swojego taty" i uciekła z płaczem do swojego pokoju. Z powodu młodego wieku, Kate nie przejęła się faktem.

 

2006-2010r. -

Spoiler

Te lata minęły Lucy jak w piekle, ciągła rutyna. Poza szkołą nic nie interesowało Lucy, jednak gdzieś głęboko w sercu dalej kochała swoją siostrę. 
W dniu swoich piętnastych urodzin dowiedziała się, że jej rodzice placują wyjazd do Włoch. Powiedziała do nich wtedy "Dzięki za niespodziankę, ale nie chcę wyjeżdżać".
Rodzice spojrzeli na siebie zdziwieni i zapytali "Jaką niespodziankę?", wtedy do Lucy dotarło, że dzień który wybrali na powiedzenie jej o tym był tylko przypadkiem.
Coś ją zabolało w środku, mimo tego, że rodzice traktowali ją jak zwierze dalej miała nadzieje, że ją kochają. W tym dniu była już przekonana o tym, że już kompletnie o niej zapomnieli.
Jeszcze tego wieczora jej matka przysiadła i pomyślała o co mogło chodzić Lucy. Kiedy zorientowała się jaki dzisiaj jest dzień próbowała dobić się do pokoju Lucy i ją przeprosić, za wszystko.
Lucy udawała, że nie chce jej znać, jednak w jej sercu pojawił się płomyk nadziei. Pod koniec grudnia rodzina Lucy wyjechała do Włoch, gdzie jej rodzice otworzyli restaurację. Sama Lucy nie potafiła
się przystosować do nowego towarzystwa. Jej interakcje z innymi ludźmi ograniczyły się do niezbędnych rzeczy takich jak chodzenie do szkoły. Zamknęła się w sobie kompletnie i stała się bardzo nieśmiała.

 

2010-2013r. -

Spoiler

Okres czasu, w którym Lucy nie wykazywała żadnego zainteresowania rodziną, tylko czasami wymieniła z matką pare zdań kiedy ojciec nie widział. Nie miała też prawie w ogóle okazji żeby
chociaż zobaczyć Kate, a co dopiero się z nią przywitać albo porozmawiać. Kate też nie ciągnęło do znajomości z Lucy. Ojciec za wszelką cenę starał się trzymać je z dala od siebie. Udawało mu się do
tego stopnia, że tylko jedna z nich wiedziała kim jest ta druga. Nastał dzień 4. grudnia 2013r. Lucy stała się odsobą pełnoletnią, nie organizowała żadnej imprezy, ponieważ nie miała żadnych znajomych.
Poza tym nie uzyskała by zgody rodziców, nawet nie próbowała. Dostała prezent od matki. Był o tyle wyjątkowy, że przyprowadziła ona do niej Kate. W Lucy coś pękło, ze łzami w oczach i uśmiechem na twarzy przytuliła bez słowa matkę i swoją siostrę. Kate wydawała się zniesmaczona faktem, że matka przyprowadziła ją do Lucy, w jej umyśla dalej była wizja, że Lucy jest kimś gorszym i nie ważnym. Nie wiedziała, że to jej siostra. Na następny dzień widziała matkę rozmawiającą z Kate. Kiedy przechodziła obok nich Kate spojrzała na nią z łzą spływającą jej po policzku.

 

2014r. -

Spoiler

Siostra Lucy próbowała ją poznać przez ten rok, wykorzystywała każdy moment nieobecności ojca, żeby dostać się do Lucy. Często rozmawiały o tym co się dzieje w życiu Kate, ponieważ Lucy nie miała za dużo do powiedzenia. Pewnego dnia Kate wyciągnęła swoją siostrę z domu i poznała ze swoimi koleżankami. Nie była to komfortowa sytuacja, ponieważ wszystkie znajome Kate były w jej wieku. Lucy była starsza od wszystkich o sześć lat. Kolejnym powodem do wstydu było to, że znała swoją siostrę gorzej niż jej przyjaciółki. Te "spotkania" odbywała się co jakiś czas, wiele koleżanek chciało poznać Lucy lepiej, ale
ta cały czas była zamknięta w sobie. Po którymś z kolei takim spotkaniu, koleżanka Kate przyprowadziła ze sobą gościa. Był to chłopak w wieku Lucy, brat koleżanki. Jako że poprosiła go o to jego siostra
próbował na siłę rozpocząć rozmowę jednak Lucy jedynie przytakiwała bądź zaprzeczała. Przy następnym spotkaniu koleżanka Kate wypomniała zachowanie Lucy przy jej bracie. W Lucy znowu coś pękło, uroniła łzę i odeszła w swoją stronę. Przez kilka dni nawet jej siostra nie wiedziała gdzie jest. Raz będąc w mieście spotkała tego chłopaka, za wszelką cenę unikała kontaktu wzrokowego. On też ją zauważył i podszedł pytając "Co się z tobą działo przez ten czas?", sprawiał wrażenie przejętego. Poszli w jakieś uboczne miejsce i Lucy mu powiedziała o wszystkim, tak jakby w ogóle nie miała problemu z tym, że prawie go nie zna. Opowiedziała mu również całą swoją historię, zostali przyjacóiłmi. Wszędzie gdzie była pokazywała się z nim.

 

2014-2018r. -

Spoiler

Następne lata minęły względnie spokojnie. Najlepszy przyjaciel Lucy został jej chłopakiem, zainteresował ją swoimi rozrywkami i wciągnął w imprezowanie. Potrafiła się nie pokazywać w domu tygodniami. Czasami spotykała swoją siostrę ze swoimi przyjaciółkami, ta zawsze mówiła, "Mama się o Ciebie martwi, Lucy". Lucy miała w zwyczaju po tym pokazywać się w domu, żeby matka się nie bała i była spokojna. Z biegiem czasu również Kate odcięła się od ojca. Chciała więcej czasu spędzać z siostrą. Już w 2017r. zaczęła chodzić na imprezy razem z nią, trochę nie odpowiadało to Lucy, ponieważ doskonale wiedziała, że nie może puścić do domu pijanej Kate, musiała jej cały czas pilnować. Więcej czasu na imprezech spędzała opiekując się siostrą niż bawiąc się. Była jednak szczęśliwa, ponieważ w końcu mogła robić to o czym marzyła przez całe życie - opiekować się siostrą. Ojciec nie wytrzymał już takiej sytuacji i mimo to, że w domu pokazywała się bardzo rzadko, wyrzucił Lucy. Zabronił Kate się z nią spotykać pod groźbą zrobienia z nią tego samego.
Lucy pokłóciła się też ze swoim chłopakiem, który pod wpływem emocji uderzył ją. Załamała się znowu i zamknęła się w sobie ponownie, postanowiła wyjechać. Długo się zastanawiała, w końcu padło na powrót do Stanów. Jako cel podróży wybrała Los Santos gdzie próbuje ułożyć sobie jakoś życie od nowa. O miejscu do którego jedzie wiedziała tylko jej siostra. Która obiecała do niej przyjechać tak szybko jak będzie mogła.

Edytowane przez Neveral
  • Lubię to! 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności