Skocz do zawartości
Ojczulek Clinger

Obecna sytuacja na serwerze

Rekomendowane odpowiedzi

Jak serwer ma być porządnym pionierem w Polsce jak dzieje się takie coś?

XDlsvrp.png.ae0697313836912672dec39b6618c4e6.png

dla potomnych - Dziś 19:45 to 11.10.2018 ;) 

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Vey napisał:

Przykład - wygra Way. To jest już ustawione z góry.

Po czym wnioskujesz? Nawet nie przeczytasz ze zrozumieniem, tylko od razu piszesz to co ci te paluszki wystukają. Gdybyś posiadał podstawową umiejętność czytania, wywnioskowałbyś, że to nie JA szukam lidera, tylko EKIPA. Ekipie zależy na osobie która poprowadzi te frakcje. A w szczególności zarządowi.

7a54d68079c74e103070335ba860c02d.jpg

**nauczycielka wskazuje słowo-klucz**

Szukamy, ekipa

translations-of-the-word-ok-2.jpg

Przykład tak słaby jak sama wypowiedź. Wkleiłeś temat gdzie szukamy lidera, ty zaś z resztą wyciągasz zbyt płytkie wnioski, które charakteryzują zaściankowość. Przetocz mi argument, sensowny, czemu tak uważasz. Bo pochodzę z tego projektu, na którym ktoś był liderem? Nie ośmieszaj się. Decydujący głos ma Tarcza

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat way to przebije wszystkich liderów pd razem wziętych, a szczególnie ostatniego więc to pierdolenie bo skoro zna się na rzeczy to czemu miałby nie dostać frakcji, sto razy wolałbym jako opiekun dać frakcje gościowi którego znam i wiem że zrobi to w swój sposób i zachowa standardy frakcyjne.

a w temacie dyskusji, to chocby zrobili 3.0 i wiele innych to graczy nie będzie w cholerę dużo bo jedyne co tutaj ma sens to ponowny start, zmiany w ekipie i zrobienie forum, regulaminow i publikacji razem wziętych, nakreślone tło fabularne i w ogóle. Temat z tłem fabularnym do Paleto był, miał regulować sportowe fury itp to kurwa prócz Kacpra, Oskara i może jednej osoby reszta ekipy mówiła "mam hajs to mogę" no to skoro GM czy supporter odwala i robi gnój to gracz myśli że też może, a opiekun ekipy udaje że kurwa nie widzi xD nie obrażając nikogo i tak w ekipie jest chociażby czechu który zna się na rzeczy i może z 2 osoby a reszta to zlepy kadetów którzy myślą że skok z chillad to warn a nie blokada albo pytają się graczy czy 30 min AJ wystarczy.

Pomine fakt, że w dyskusji w sumie prócz tego że zrobiło się z niej czystka vs wypracowany majątek to mało kto tutaj wie co jest przyczyną tego syfu i jaki jest cel dyskusji, bo graczy z mózgiem można wymienić na palcach jednej reki

Tak jeszcze dla tych co skrypt jest najważniejszy i wgl to chyba trzeba wlać olej do łba bo gdyby skrypt był nawet prosty, czyli to co mamy tylko naprawione bugi itp i kilka mniejszych propozycji to z zajebistym podejściem ekipy, czyli tworzenie choćby projektów zarobkowych dla cywili, skoro nie ma prac dorywczych czy stwarzanie centrum gry na Davis tym że są tam dochodowe biznesy ale i możliwości dla ZGP to czego chcieć więcej, ale to trzeba już trochę ruszyć głową by to pojąć

Natomiast najlepszym rozwiązaniem jest odpalenie projektu na nowo za jakiś czas, za dużo ex-czlonkowie ekipy wynieśli już info i narobili gnoju i nadal robia, a tak to pewny etap zostanie za murem i oczywiście gruntowe przemodelowanie ekipy, chociaż bez Darka mogło by być ciężko bo on trzymał jako jedyny z czerwonych dobra atmosferę wewnątrz i mówił co i jak, bo sam nauczył mnie kilku rzeczy odnośnie relacji z graczem jako niebieski, a Tarcza to bez urazy bo prywatnie pewno jest spoko gość ale w ekipie to do tarcia chrzanu niestety bo nic z tego nie będzie

Edytowane przez furzyb
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może dlatego, że o planowanym pozbyciu się Kudego to już wiadomo było od paru dni, ponieważ dowiedział się o tym od członków ekipy w prywatnych rozmowach? 

Szczególnie powód jest śmieszny jakim jest to, że po prostu ekipa go nie lubi? A nie lubią go dlatego, że 'nie wpiera projektu', czyli nie przyklaskuje lenistwa, kolesiostwa i zakłamanego PR'u? Oczywiście publicznie będą zmyślone jakieś argumenty byle usprawiedliwić taką decyzję. Oni nie potrzebują dobrego lidera. Oni chcą kogoś kto myśli tak samo jak oni, by mogli sobie robić circlejerking wspierania kiepskich decyzji. I to jest priorytet przy wyborze członka ekipy/lidera.

Dlatego ta cała otoczka tego wybierania to jest jeden wielki cyrk, czyli tak jak za każdym razem. Już większość członków ekipy opuściło grono z powodu wspaniałego zarządzania i tego co się dzieje za tą fasadą 'chcenia jak najlepiej'

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie słowa "ekipa" i "zależy" nie łączą się zbyt dobrze. Mi się zawsze wydawało że to graczom zależy a ekipa tylko podporządkowuje wszystko tak by to im się coś podobało albo żeby komuś spierdolić grę. Z czasem gra się sama spierdoliła i poodchodzili gracze. Uważam tak bo nie ma konkretnego powodu dla którego ubywa graczy, po prostu ich nie ma i nikt nie wie dlaczego, albo każdy ma swoją własną teorię na ten temat. Ta dyskusja nie ma kompletnie sensu, mam nadzieję że chłopaki z fuzji poradzą sobie z tym serwerem albo w ostateczności po prostu pozwolą mu umrzeć bez zbędnego cierpienia. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Vey napisał:

Może dlatego, że o planowanym pozbyciu się Kudego to już wiadomo było od paru dni, ponieważ dowiedział się o tym od członków ekipy w prywatnych rozmowach? 

Szczególnie powód jest śmieszny jakim jest to, że po prostu ekipa go nie lubi? A nie lubią go dlatego, że 'nie wpiera projektu', czyli nie przyklaskuje lenistwa, kolesiostwa i zakłamanego PR'u? Oczywiście publicznie będą zmyślone jakieś argumenty byle usprawiedliwić taką decyzję. Oni nie potrzebują dobrego lidera. Oni chcą kogoś kto myśli tak samo jak oni, by mogli sobie robić circlejerking wspierania kiepskich decyzji. I to jest priorytet przy wyborze członka ekipy/lidera.

Dlatego ta cała otoczka tego wybierania to jest jeden wielki cyrk, czyli tak jak za każdym razem. Już większość członków ekipy opuściło grono z powodu wspaniałego zarządzania i tego co się dzieje za tą fasadą 'chcenia jak najlepiej'

Sorki, że cytuje ten post a nie twój poprzedni. Ja starałem się pomóc PD grając po przeciwnej stronie. Szkoda, że nie mialem okazji dowiedzieć się, że kudty przejął lidera to bym jemu także podsunął kilka pomysłów. To, że grałem z częścią ekipy nie znaczy, że mnie wybiorą, każdy ma równe szanse. Przecież nawet fakt, że mam zgrzyt z Kacprem, o którym pewna część społeczności wie, nie przeszkadzało by jemu i daltonowi podpowiadać własne zastrzeżenia i sposoby ich rozwiązywania. Nie wiem dlaczego kudy musiał zawinąć manele, ale widocznie jego wizja nie odpowiadała administracji. Nie jestem mściwy i dołków pod nikim nie kopie bo to nie ma sensu. Ci co z nimi grałem wiedzą jaki jestem. 

Edytowane przez Way
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie gram tutaj długo, ale według mnie błędem administratorów to brak regularnych aktualizacji, które by sprawiły, że gracze by byli chętni wchodzić na serwer aby odkrywać nowe rzeczy i grać czynnie. Powiążmy chociaż gry standalone, które mają aktualizacje co tydzień/miesiąc i gracze grają czynnie, ponieważ widzą, że coś się dzieje i czekają na nowe ficzery. Problemem jest też optymalizacja serwera, gdzie skrypty oraz gracze potrafią się ładować nawet minutę czasu, co jest uciążliwe. Myślę, że zamiast wydawania aktualizacji 3.0, 4.0, 5.0 i tak dalej to powinny być mniejsze aktualizacje, ale regularnie dodawane i myślę, że każda część serwera (przestępcze, porządkowe i normies) byłaby ucieszona.

Do tego dodać marketing - zainwestujcie trochę w reklamę, rozmawiajcie więcej z graczami, poruszajcie więcej tematów i dyskutujcie na temat przyszłych ficzerów. Nawet publikowanie tzw "bug fixes" będą spoko. Zainwestowanie kilka złotówek w social media to nie jest majątek.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Rangy
  • Lubię to! 8

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem pewien, ale przenosiny do LS nastąpiły  25.08:

Przechwytyfffwanie.JPG

Edytowane przez adammus95

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zamknęliśmy organizację coś koło 24 września. Spójrzcie teraz na wykres graczy. Just fuckin' statistics.

Na żadne odpowiedzi w związku z moim postem nie odpowiem, nie liczcie na gównoburze z moim udziałem. Pozdrówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie, to nie jest przez mongols mc XD co to za teorie spiskowe 

zwykły zbieg okolicznosci

Edytowane przez Kacperere
  • Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Ripper napisał:

Zamknęliśmy organizację coś koło 24 września. Spójrzcie teraz na wykres graczy. Just fuckin' statistics.

Na żadne odpowiedzi w związku z moim postem nie odpowiem, nie liczcie na gównoburze z moim udziałem. Pozdrówki.

Bo cały serwer składał się z Mongols MC. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Ripper napisał:

Wasza 'organizacja' nic nie znaczyła i nic nie wprowadzała. Czy wy jesteście, czy nie - żadna różnica, bo i tak nic nie graliście. /shrug

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aby uniknąć konfliktów, postanowiłem zamknąć temat. Wyczerpał on  - moim zdaniem - istotę tytułu. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja na serwerze jest krytyczna i jesteśmy za to odpowiedzialni. Jednak staramy się, małymi ale stanowczymi krokami poprawić całość. Jeżeli ktoś będzie chciał napisać coś istotnego, coś co faktycznie pomoże nam w poprawie, zapraszam na PW discord/forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności