Skocz do zawartości
Milordzie

[GRA | OCCVLT] Milordzie

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://lsvrp.pl/profile/8461-milordzie/
Nick postaci na którą nałożono karę: Clementine Winslet 
Rodzaj kary: Blokada postaci. 
Powód nałożenia kary: Nijaczenie postaci - tłumacz się w apelacji. Brak współpracy z administratorem.
Członek ekipy nakładający karę: OCCVLT
Wyjaśnienie sytuacji: Dzień dobry! Dobry wieczór! Także dzisiejszy wieczór dość zniesmaczył mi pewien fakt dostania blokady postaci, z jednej strony to była słuszna blokada, z drugiej strony jednak nie. Sposób w jaki podszedł do mnie wymieniony wyżej administrator został przeze mnie odebrany jako mówiąc prostym językiem "przypierdolenie się". Cała sprawa wygląda tak, że od jakiegoś czasu byłem Detektywem w LSPD, którym zarządzał Pele itd. DB się wypaliło, bo przy tejże pięknej sytuacji serwera, nie mieliśmy co robić. Postanowiliśmy stworzyć własną frakcję, czyli ala FBI. Stworzyli nam panel, a nas jako że byliśmy detektywami, Pele zabrał ze sobą. Nikt mi nic nie powiedział że nie wolno nam być w PD i FBI. Gdy serwer miał stanąć na nogi, miałem plan grać taką wtykę w LSPD, że kontrolował bym pracę policjantów, pilnował aby korupcji nie było itd. Plan na dniach miał zostać przedstawiony pelemu i tyle. Nie sądziłem że to jest złe. Gdyby jednak OCCVLT powiedział mi od razu, że mam opuścić jedną z grup, zrobiłbym to od razu i nie bawił się w zbędną dyskusję. Z góry przepraszam za podejście.
Ewentualne screeny/świadkowie: Pele.

Edytowane przez Milordzie
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Może nie tyle co stawić frakcję. Ta już stała długo wcześniej. Jednakże Milord otrzymał propozycję migracji z powodu usunięcia DB w LSPD po uzgodnieniach z Kudym. Gracz otrzymał zaproszenie do grupy wczoraj (tj 8.10) około 21:13. Można z całą powagą sprawdzić logi z tego okresu czasu (plus, minus 5 minut w dwie strony). Wprowadziłem go w błąd co zostało wyjaśnione na Discordzie z @OCCVLT.

Edytowane przez Pele
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbowałem z tobą współpracować, zadając pytania. Na początku było to "Czemu grasz jednocześnie w dwóch frakcjach?" potem przeinaczyłem je na "Czym kierowałeś się grając w dwóch frakcjach jednocześnie?" - i mogłeś odpowiedzieć:

• Kierowałem się zgodą pele, ponieważ w.w treść.

Byłeś ofensywny, nie starałeś się rozmawiać, współpracować; tylko mnie spławić zdaniem "za pozwoleniem pele, tyle mam ci do powiedzenia". Karę oczywiście zdejmujemy, ponieważ można uznać ją za wyjaśnioną. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności