Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do zadawania pytań dotyczących frakcji oraz dyskusji. Będę starał się odpowiadać na wszystkie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, v3rso napisał:

Co będziecie grali przy 7 graczach?

Role Play ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Way napisał:

Role Play ;)

Czyli wasza gra - a raczej przy rylu graczach twoja bo reszta będzie grała duty w biznesach a nie PD - będzie ograniczona do gry /me i /do z radiowozem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, v3rso napisał:

Czyli wasza gra - a raczej przy rylu graczach twoja bo reszta będzie grała duty w biznesach a nie PD - będzie ograniczona do gry /me i /do z radiowozem?

Ja aktywności nie poprawie bo to nie moje zadanie. Zgodze się z tobą w 100%, że problemem jest aktywność, bo PD do gry potrzebuje innych graczy a z tą ilością jest niemożliwe. Na ten moment dopinamy sobie sprawy organizacyjne. Nie wymagam od kogoś na siłę by grał przy tej ilości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
16 godzin temu, v3rso napisał:

W sumie co Cię obchodzi co kto będzie grał i przy jakiej ilości? W takim razie mógłbyś wejść na pierwszy lepszy serwer w jakiejkolwiek innej grze i zapytać tych pięciu osób które tam są i zapytać ich co tam w ogóle robią. Chcą grać to niech grają i chwała im za to. Zbłaźniłeś się tym nieudolnym atakiem tylko.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, derkuz napisał:

Kiedy rekru

Osoby z poprzedniego LSPD, które były w panelu mogą się zgłaszać do mnie do końca dnia dzisiejszego. Pomyślimy nad rekrutacją w niedługim czasie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 31.10.2018 o 17:17, Mith napisał:

Planujecie jakąś rekrutacje na dniach?

Na ten moment mam skromną ekipe ludzi, która wystarcza na ten moment, nie wykluczam także, że w połowie listopada coś się pojawi odnośnie rekrutacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Way napisał:

Na ten moment mam skromną ekipe ludzi, która wystarcza na ten moment, nie wykluczam także, że w połowie listopada coś się pojawi odnośnie rekrutacji.

Będę w takim razie wypatrywał informacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi