Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Link do Twojego konta: https://lsvrp.pl/profile/12029-derkuz/
Link do konta oskarżonego: https://lsvrp.pl/profile/9686-gacus/
Powód składania skargi: Bezpodstawne usuwanie biznesów
Wyjaśnienie sprawy: No więc Gacuś jako opiekun biznesów usunął ich kilkanaście z powodem: "Archiwum". Trochę jest to śmieszne bo w naszym przypadku jako biznes ochrony czerpiemy zyski z podpisywania umów z innymi biznesami - bary, restauracje, warsztaty itd. Teraz na serwerze nie wiem czy ktokolwiek zauważył prawie nikt nie gra tak samo biznesy leżą, jedynie jakąś grupa adoracyjna co gra między sobą i bije duty. Teraz pytanie - Jak ma poprawić się sytuacja na serwerze skoro wyrzucasz dobrze znane biznesy bez konkretnego powodu i rozmowy z liderami? Aaa i poza tym dawno nie widziałem bloku reklamowego albo jakiejś audycji od Weazel News 😆 czyżby też skończyło się jedynie na samym biciu duty?
Dowody: Wszystko widać w działach biznesów

Edytowane przez derkuz
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cóż. Ta grupa adoracyjna prowadzi aktywnie swoje biznesy, czego o twoim powiedzieć niemożna. No, bo sam przecież nie grasz, ani twoi pracownicy. Jak sądzę aktywności również nie potwierdziłeś.

Zamiast od razu składać skargi, może najpierw porozmawiaj z opiekunem?

Edytowane przez Koneko
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj derkuz, nie byłeś jego właścicielem - biznes został usunięty ze względu na dogadanie się z @Moon, Nie graliście, nie zmieniło się to - wolałeś grać na konkurencji niż cokolwiek zrobić. Próbowałem organizować imprezki, abyście mieli coś do roboty ale za każdym razem to zlewaliście, bądź leciały nawet prowokacje na Waszym discordzie.

Nie wiem co mam więcej napisać, bo skarga jest śmieszna. Usuwam biznesy bo są nieaktywne, w tym przypadku sam WŁAŚCICIEL zgodził się na to. Przykro mi ale nie będę trzymał biznesów z osobami które a) Mają urlop "bezterminowy" (bo im się nie chce wbijać) b) Czekają na 3.0. Bo jak każdy bardzo dobrze wie, mogą sobie wrócić z tymi biznesami w dowolnym terminie, trzymanie trupów jest bezsensowne.

Taki jeden dowodzik, na to że ta skarga już z kopyta powinna być zamknięta. Zamiast się dogadać @derkuz, prowokujesz kilkukrotnie mnie na discordzie i zamiast coś załatwić jak człowiek wolisz pisać skargi. No nic, proszę bardzo :

5oWRFhI.png

Ah, taki jeszcze bonus - gdybyś mi zarzucił jeszcze że nie interesuje się biznesami i tak sobie tylko klikam losowo który do kasacji albo zaczniesz pisać że Ty również byłeś właścicielem, co kilka razy mnie już wprowadziłeś w błąd, zobacz. Jednak pamiętałem o Tobie: 

jx9stVY.png

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nieaktywne biznesy ponieważ ich liderzy tłumaczą się ilością graczy również w niczym nie pomoże. Rozgrywka na serwerze cały czas jest, niejednokrotnie wlatywały posty na LI, discord i nawet temat na forum powstał dla chętnych. Na miejscu Gacka bym wcześniej wywalił nieaktywne biznesy, wcześniej gdyby ktoś chciał założyć to nawet nie ma opcji przez osiągnięte limity które się zwolniły teraz.;)

• Lubię to! 5
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skarga na opiekuna biznesów za to, że interesuje się biznesami i usuwa te nieaktywne? 🤔

Skoro nie byłeś właścicielem owego biznesu to nie masz do niego żadnych praw. Odrzucam.

• Lubię to! 4
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, tutaj: Polityka prywatności