Skocz do zawartości
Drakew

Drag racing - Outlaw

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

2E1Axwb.png

Drag racing - Outlaw to nic innego jak wyścigi organizowane na odcinku prostym o długości 1/4 mili pojazdami które nie spełniają wymogów podziału klas wyścigów równoległych. Postanowiliśmy pójść w tym kierunku i zorganizować event który odbędzie się na lotnisku Sandy Shores. Dlaczego akurat tam? Nie ma żadnej innej prostej która by pozwoliła na zorganizowanie całego wydarzania według zasad Role Play, więc lotnisko Los Santos i reszta odpada. Podczas całego wydarzenia będziecie mogli wziąć udział w wyścigu 1vs1 swoimi wozami, bądź jednym z 6 który sobie wybierzecie z drugą osobą. Wszystko będzie polegać na rzucie kostką, osoba która wygra - wybiera jako pierwsza pojazd który chce wykorzystać na wyścig. Każdy członek otrzyma swojego rywala, jeżeli z nim wygra - przechodzi dalej, w przypadku przegranej to niestety odpada z listy, dlatego prosiłbym o niespóźnianie się na event gdyż potem może być ciężko z znalezieniem dla Was rywala. Oczywiście dla pierwszych trzech miejsc będzie nagroda. ;)

Przed dopuszczeniem Was do wyścigu zostanie przeprowadzony instruktaż drogą IC w celu uświadomienia Was o ewentualnym niebezpieczeństwie. Dodatkowo otrzymacie kombinezony oraz kaski, dlatego prosiłbym o przygotowanie sobie skinów.
Osoby zainteresowane muszą pozostawić koniecznie wiadomość tutaj traktowaną jako wysłanie zgłoszenia drogą IC, zostanie wam wstępnie przydzielony przeciwnik a na miejscu będziecie musieli potwierdzić swoje uczestnictwo w celu uniknięcia krzywych akcji. 

Po zakończeniu pierwszej części eventu zostanie przeprowadzona licytacja pojazdu podchodzącego pod unikat, czyli samochód którego nie dostaniecie w salonie. Wszystko będzie przeprowadzane w tym samym miejscu, a Osobą odpowiedzialną za licytację będzie Gacuś :) Markę pojazdu oraz resztę informacji dowiecie się na miejscu. 

Miejsce wydarzenia, data oraz godzina: Lotnisko Sandy Shores, 09.11.2018(piątek), 21:00.

** Przeglądając internet mogłeś/aś trafić na reklamę informującą o wydarzeniu organizowanym przez untitled customs przy pomocy partnerów Weazel News oraz Los Santos Night Racing. Klikając w nią zostałeś/aś przekierowany/a na stronkę www.SSHORES2018.com

82unTpS.png

Drag racing - Outlaw to nic innego jak wyścigi organizowane na odcinku prostym o długości 1/4 mili pojazdami które nie spełniają wymogów podziału klas wyścigów równoległych. Całe wydarzenie jest organizowane w pełni legalnie przez untitled customs przy pomocy współpracy z Weazel News, GST-Import oraz Los Santos Night Racing. Na miejscu każda osoba mająca ukończone 18 lat, bądź posiadająca zgodę rodzica może wziąć udział. Zapewniamy wszelkie wyposażenie w postaci kombinezonu, kasku, obuwia ochronnego oraz pojazdu który każdy uczestnik będzie mógł wybrać przed wcześniejszym losowaniem. Przed rozpoczęciem listy zostaną przeprowadzone kursy mające uświadomić uczestników o zagrożeniu, zachowaniu się pojazdu oraz techniki startowania. Po zakończonej liście i wytypowaniem zwycięzców, zostanie przeprowadzona licytacja pojazdu podchodzącego pod unikat przez GST-Import. Całe wydarzenie odbędzie się dnia 09.11.2018 o godzinie 21:00 na lotnisku Sandy Shores. 

b9bKT0E.png

Regulamin wydarzenia.

1. Każdy członek biorący udział w imprezie musi się odpowiednio zachować, w przypadku prowokacji bądź naruszenie kogoś nietykalności taki członek może zostać wykluczony z całego wydarzenia.

2. Za wszelkie popełnione zniszczenia odpowiada uczestnik który się do nich dokonał.

3. Osoba biorąca udział musi posiadać ukończone 18 lat, w przypadku niespełnienia tego wymogu jest wymagana zgoda opiekuna prawnego.

4. Przed wyścigiem każdy uczestnik będzie badany alkomatem przez osobę uprawnioną do tego przez organizatora.

5. W przypadku niepoddania się testowi który ma w celach sprawdzenie poziomu alkoholu, uczestnik zostaje wykluczony z wyścigów.

6. Uczestnik który będzie posiadał negatywny wynik testu alkoholowego nie zostaje dopuszczony do wyścigu.

7. Zakazuje się zażywania substancji odurzających bądź bycie pod ich wpływem. W takim przypadku uczestnik zostaje wykluczony z wydarzenia, zaś na miejsce zostaną wezwane odpowiednie służby.

8. Biorąc udział w wyścigu jestem świadomy/a o ewentualnym niebezpieczeństwie, a podczas udziału będę uważać na innych uczestników.

9. W przypadku ewentualnego wypadku z winy uczestnika, ponosi on pełną odpowiedzialność według kodeksu karnego.

10. Brak akceptowania wymogów narzuconych przez organizatora równa się z niedopuszczeniem uczestnika do wyścigów.

Z8K6inQ.png

** Na stronie pojawił się Tobie formularz do uzupełnienia według poniższych punktów.

Imię i nazwisko:

Numer telefonu:

Skan dowodu osobistego((ss z /stats, grupy i gotówkę możecie zakryć, potrzebujemy tylko UID postaci i globala)):

Wysyłając ten formularz oświadczam że zapoznałem/am się z regulaminem wydarzenia oraz go akceptuję, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku oraz jestem świadomy/a że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody popełnione z mojej winy, bądź mojego stanu zdrowotnego.[TAK/NIE]: 

((Posty z wnioskiem zamieszczajcie tutaj w temacie.))

st77eJF.png

E-mail: [email protected]((PW moje))

** Przechodząc przez miasto mogłeś/aś dodatkowo znaleźć ulotki na słupach informujące o wydarzeniu. **

3kOaXpH.png

2AHmTPq.png

Lista uczestników którzy wezmą udział w wyścigach. Temat będzie co jakiś czas aktualizowany w celu dodania nowych osób do spisu. Pary zostaną ustalone w czwartek, więc polecam obserwować co jakiś czas temacik. ;)

1. Lamar Whiteson

2. Yui Shanks

3. Aiden Punch

4. 56gbpE/Yanedo

5. Jacqueline Bessettet

6. John Adams

7. Jackob Carter

8. Jahseh Terrell

Edytowane przez Drakew
  • Lubię to! 10
  • Squirrel 1
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko super ale nie myślałeś nad tym, że zamiast lotniska można wykorzystać tą długą prostą która leci zaraz przy Sandy?

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Tost napisał:

Wszystko super ale nie myślałeś nad tym, że zamiast lotniska można wykorzystać tą długą prostą która leci zaraz przy Sandy?

W sumie racja, na lotnisku jest piach, który wiadomo, że będzie spowalniał autka i PRAWDOPODOBNIE zwiększał czas boxowania kołami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby to było illegal to by bym się nawet nie zastanawiał i zorganizował tam, ale z racji tego że jest to event dla całej społeczności, to niestety muszę sobie odpuścić. Za mało miejsca tam może być aby rozstawić się z wszystkim, już nie wspomnę o publikacji mówiącej o widmo na ulicach. 😑 Jeżeli chodzi o lotnisko Sandy Shores, nie ma tam żadnego piasku tylko płyty betonowe, więc pojazdy nie będą tracić na przyśpieszeniu, prędkości maksymalnej oraz hamowaniu. ;)

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię i nazwisko: John Adams

Numer telefonu: 733970

Skan dowodu osobistego: 363505215_Zrzutekranu(69).png.fc9d734f7025e4f1cad40a9c5f2f9514.png

Wysyłając ten formularz oświadczam że zapoznałem/am się z regulaminem wydarzenia oraz go akceptuję, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku oraz jestem świadomy/a że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody popełnione z mojej winy, bądź mojego stanu zdrowotnego: TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię i nazwisko: Jackob Carter

Numer telefonu: 689854

1356661733_Beztytuu.png.99fd93e7214a8dfda84d8e7192fc2fe2.png

Wysyłając ten formularz oświadczam że zapoznałem/am się z regulaminem wydarzenia oraz go akceptuję, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku oraz jestem świadomy/a że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody popełnione z mojej winy, bądź mojego stanu zdrowotnego: TAK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Imię i nazwisko: Jacqueline Bessettet

Numer telefonu: 78-09-76

Skan dowodu osobistego((ss z /stats, grupy i gotówkę możecie zakryć, potrzebujemy tylko UID postaci i globala)):

Screenshot_7.jpg.66676586f83cd5859d1c04de13545dbf.jpg

Wysyłając ten formularz oświadczam że zapoznałem/am się z regulaminem wydarzenia oraz go akceptuję, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wizerunku oraz jestem świadomy/a że organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne szkody popełnione z mojej winy, bądź mojego stanu zdrowotnego.[TAK/NIE]: TAK

• Lubię to! 1
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

2AHmTPq.png&key=d91dd2431636245dd3f55c95

Wszystko już ustalone, jeżeli gracze zjawią się na serwerze i potwierdzą swoje uczestnictwo to wystartujecie z nimi. Kto się nie zapisał a chce wziąć udział - ma jeszcze na to trochę czasu.

Shirley Hayworth <> Yui Shanks
Jahseh Terrell <> Jackob Carter
Yanedo <> Jacqueline Bessettet
Aiden Punch <> John Adams

Edytowane przez Drakew
  • Lubię to! 1
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Cały wydarzenie wyszło bardzo pozytywnie, nie spodziewaliśmy się takiego zawrotu akcji. ;) Za jakiś czas coś podobnego będzie organizowane, dowiecie się niedługo. Wiem że trochę osób robiło fotki, to se możecie powrzucać tutaj. :) 

LXYYAG3.jpg

ghi655x.jpg

rWE3p4R.jpg

V6nEoFS.jpg

Edytowane przez Drakew
  • Lubię to! 2
  • AAAAAAAHHHHHH! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LSVRP-1541793577992.png.eee8801cfe63a5311df4e7fc80129d99.png

LSVRP-1541793768196.png.f5195018e9918c814b0aea4c55dc1845.png

LSVRP-1541795858536.png.b791660a86adcef57fcea88ebb765d42.png